HITY LATA 2019 - piosenki, które będą królowały w wakacje! [LISTA]

2019-06-06 16:00
HITY LATA 2019 - piosenki, które będą królowały w wakacje! [LISTA]
Autor: screen z teledysku na YouTube: Alvaro Soler - La Libertad (Official Video) (fot. YouTube.com/Alvaro Soler) HITY LATA 2019 - piosenki, które będą królowały w wakacje! [LISTA]

Hity lata 2019 to zbiór najlepszych, najbardziej bujających - słonecznych kawałków! O swoich fanów zadbały największe muzyczne gwiazdy. Nie brakuje również zaskakujących propozycji od nowych artystów. Chcecie wiedzieć, jakie piosenki podbiją listy przebojów w tegoroczne wakacje? Jest ich całkiem sporo! Lista kilkunastu utworów czeka do odpalenia na ESKA.pl!

HITY LATA 2019 - piosenki, które będą królowały w wakacje są już znane! Większość potencjalnych hitów lata 2019, to utwory, które idealnie sprawdzą się podczas rowerowych wycieczek za miasto czy spotkań przy grillu ze znajomymi. Piosenki na lato 2019 pozwolą wam szaleć, tańczyć, bawić się - po prostu imprezować! Na naszej długiej liście, oprócz tanecznych utworów, znalazły się również kawałki, przy których można się odprężyć i zrelaksować. To chociażby kawałek Someone You Loved, pod którym podpisuje Lewis Capaldi.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

HITY LATA 2019 - piosenki

Hity lata 2019 prezentują się znakomicie! Wybraliśmy dla was utwory, które będą rozgrzewać w czerwcu, lipcu i sierpniu. Nasza playlista i obserwacje - kolejny rok z rzędu - jednoznacznie wskazują na to, że w najbliższych tygodniach i miesiącach będzie moda na taneczne, a co za tym idzie imprezowe utwory. Popularni będą doskonale znane gwiazdy, tacy jak: Tiesto, Rita Ora, Shawn Mendes, Ed Sheeran czy Alvaro Soler. Uwagę przykują również nieznani artyści m.in. Herve Pagez oraz Sofi Tukker.

Wszystkie hity na lato 2019 aktualizujemy poniżej! 

Najnowsze