Jeremy Loops w Polsce. Kiedy i gdzie koncert wokalisty? [DATA, BILETY, MIASTO]

2022-08-07 14:16
Jeremy Loops
Autor: materiały prasowe

Od kultowego występu na żywo w jego rodzinnym Kapsztadzie, po album w czołówce krajowych list przebojów. Kariera Jeremy'ego Loopsa nabiera rozpędu. Po trasie z samymi Twenty One Pilots artysta wyrusza we własne tournee, w ramach którego zawita także do Polski. Sprawdźcie kiedy i gdzie zagra.

Jeremy Loops w Polsce to wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów tego charyzmatycznego wokalisty. Jego debiutancki album Trading Change, z którego pochodzi hitowy singiel Down South, dał mu popularność w RPA, ale to dopiero jego drugi album, Critical As Water, zwrócił uwagę reszty świata. Nieopisana w tym zasługa producentów Willa Hicksa ( Ed Sheeran) i Jake'a Goslinga (The Libertines, Shawn Mendez). Promujące wydawnictwo single Waves i Gold były często emitowane przez stacje radiowe w całej Europie, docierając m.in. na szczyt listy przebojów Top 200 Airplay w Niemczech. Teraz polscy fani piosenkarza będą mieli okazję usłyszeć je na żywo. Artysta zawita bowiem do naszego kraju.

Lady Gaga - trasa Chromatica Ball. Koncert w Düsseldorfie

Jeremy Loops w Polsce - data i miasto

Artysta wystąpi przed polską publicznością już 17 września 2022 roku w warszawskim klubie Proxima.

Jeremy Loops w Polsce - bilety

Bilety w cenach od 90 do 115 złotych wciąż są dostępne na stronie LiveNation.pl.

Sonda
Koncerty w telewizji czy na żywo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze