Jędrzej Skiba drugi raz na scenie w The Voice of Poland. Jego głos koi zmysły!

2020-09-19 23:00 Ewelina Kulasza
Jędrzej Skiba
Autor: Materiały Prasowe/TVP, Jan Bogacz

Jędrzej Skiba to kolejny uczestnik, którego widzowie będą mogli podziwiać w jedenastej edycji The Voice of Poland! Co ciekawe, wokalista na scenie w muzycznym programie stanął już drugi raz! Najpierw pojawił się w szóstej edycji show ze swoją siostrą, a teraz powrócił sam zachwycając trenerów!

Jędrzej Skiba to kolejny uczestnik The Voice of Poland, którego widzowie będą mogli oglądać w jedenastej, najnowszej edycji muzycznego show! To on na Przesłuchaniach w Ciemno wyszedł na scenę i zaśpiewał romantyczny kawałek Adore You z repertuaru zagranicznego artysty Harry'ego Stylesa. Jego barwa głosu ukoiła zmysły wielu osób i przekonała do siebie, aż trzech trenerów! Urszula Dudziak, Michał Szpak i Edyta Górniak postanowili w tym czasie odwrócić swoje czerwone fotele, bo bardzo chcieli mieć go w swoich drużynach. Finalnie jednak mężczyzna zdecydował się kontynuować udział w programie pod skrzydłami debiutującej trenerki The Voice of Poland - Urszuli Dudziak. Czy ma szansę dostać się do finału show? Czas pokaże! Jednak to nie pierwsze starcie Jędrzeja ze sceną i jurorami w The Voice of Poland. To on w szóstej edycji czarował wokalem na scenie razem ze swoją siostrą Julią! W jakiej byli wtedy drużynie i jak daleko zaszli?

Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jędrzej Skiba drugi raz w The Voice of Poland

Jędrzej Skiba po raz drugi pojawił się na scenie w The Voice of Poland. Nie tylko zaśpiewał kawałek Harry'ego Stylesa Adore You, ale również coś ze swojego repertuaru! Co ciekawe, kilka lat temu, dokładnie w 2015 roku, przyszedł razem ze swoją siostrą Julią na Przesłuchania w Ciemno. Świetnie dogadujące się ze sobą rodzeństwo wyszło na scenę w szóstej edycji programu i oczarowało jurorów! Julia i Jędrzej wykonali wtedy kawałek Billie Jean, a w ich stronę odwróciły się trzy czerwone fotele - Maria Sadowska, Tomson i Baron, a także Andrzej Piaseczny. Finalnie rodzeństwo zdecydowało się kontynuować przygodę w drużynie Tomsona i Barona. Julia i Jędrzej dotarli w 6. edycji The Voice of Poland do półfinału. Czy w nowej, jedenastej edycji muzycznego show Jędrzej zajdzie jeszcze dalej? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - artysta ma wielki talent!

Najnowsze