Finalista Idola w Voice of Poland 11. Adam Kalinowski z niesamowitą energią!

2020-09-19 19:18 Ewelina Kulasza
Finalista Idola w Voice of Poland 11. Adam Kalinowski z niesamowitą energią!
Autor: Screen z Facebook/The Voice of Poland TVP Finalista Idola w Voice of Poland 11. Adam Kalinowski z niesamowitą energią!

Adam Kalinowski wraca na scenę! Tym razem widzowie zobaczą go podczas przesłuchań w ciemno w programie The Voice of Poland. Wcześniej mężczyzna zachwycał w programie Idol, a dzięki barwie swojego głosu dotarł aż do finału. Czy teraz Adam zachwyci trenerów podczas przesłuchań w ciemno i przejdzie do kolejnego etapu show?

Adam Kalinowski w The Voice of Poland! Finalista Idola z niesamowitą energią. Na widzów czeka kolejny odcinek muzycznego programu The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno o uznanie trenerów, a także wejście do dalszych etapów show, będzie walczyć sporo uczestników. Jednym z nich jest Adam Kalinowski z rockowym głosem, który pojawił się na scenie. Artysta z Łomży dał o sobie znać już kilka lat temu będąc w muzyczno-rozrywkowym programie Idol. Adam brał udział w 2017 roku w ostatniej edycji talent-show. Ze swoją osobowością, a także głosem doszedł do finału i zajął 5. miejsce. Ponadto w latach szkolnych wokalista należał do zespołu Soli Deo, z którym przez blisko 6 lat grał koncerty dla szkoły, a także na okolicznych festynach lub wydarzeniach kulturalnych. Trenował również karate, ale ze sportu zrezygnował na rzecz śpiewania i muzyki.

Adam Kalinowski po latach wrócił do telewizji z niesamowitą energią i postanowił spróbować swoich sił w jedenastej edycji The Voice of Poland. Czy uda mu się zachwycić trenerów? Co zaśpiewa podczas przesłuchań w ciemno? Zdradzamy wam kilka szczegółów!

Adam Kalinowski - The Voice of Poland 11

O tym, że mężczyzna pojawi się w The Voice Of Poland 11 dowiedzieliśmy się za sprawą przecieku, który opublikowano na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych. Wiele wskazuje na to, że wokalista jak i jego występ będzie sporym zaskoczeniem. Adam Kalinowski podczas przesłuchań w ciemno wykona kawałek Natural z repertuaru Imagine Dragons, a Michał Szpak odwróci swój czerwony fotel! Kogo jeszcze zachwyci występ wokalisty? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę, 19 września.

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze