Japończyk poślubił...hologram. To przesada czy nowy wymiar miłości?

2018-11-15 12:31
Akihiko Kondo
Autor: screen Facebook/Akihiko Kondo Akihiko Kondo

35-letni Akihiko Kondo poślubił popularną piosenkarkę Hatsune Miku. Wszystko byłoby zupełnie normalne, gdyby nie fakt, że artystka jest...hologramem.

Hologramy stają się coraz bardziej popularne. Jest to sposób na urozmaicenie zwykłego koncertu, ale też na wskrzeszenie nieżyjących już artystów. Pierwszym takim przypadkiem był hologram 2Paca na Coachelli. Coraz popularniejsze stają się również związki oraz śluby z hologramami. Japończyk Akihiko Kondo, nie jest pierwszą osobą, która poślubiła hologram. Jako jedyny jednak, zdecydował się zorganizować ceremonię z tej okazji. Jego żona - piosenkarka Hatsune Miku, powstała w oparciu o technologię syntezy głosu, pożyczonego od artystki Saki Fujity. Skąd pomysł mężczyzny na poślubienie nieistniejącej osoby?

Ariana Grande - Breathin bez muzyki! Przeróbka rozbawi was do łez!

Akihiko Kondo - ślub z Hatsune Miku

Akihiko Kondo nie chce się wiązać z prawdziwymi kobietami, ze względu na to, że był wielokrotnie przez nie raniony. Hologram ma mu zapewnić stałość oraz brak zawodów miłosnych. Na jego ślub z Hatsune Miku zaproszonych zostało 40 osób. Na ceremonii nie pojawiła się matka Japończyka, która bardzo sceptycznie podchodzi do ślubu syna. Co myślicie o zaślubinach? Czy to miłość przyszłości?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze