Siódme wygrywa - przygotuj się do niezwykłej zabawy w Radiu ESKA! QUIZ

2018-11-14 14:21
Jankes
Autor: YouTube/ ESKA

Chcesz wziąć udział w zabawie Siódme wygrywa? Sprawdź swoje siły zanim chwycisz za telefon! Na ESKA.pl znajdziecie pytania, które pojawiły się w konkursie! 

Lubicie konkursy? Ryzyko to wasze drugie imię? Koniecznie powinniście spróbować swoich sił w nowej zabawie Radia ESKA! Siódme wygrywa to wyjątkowy konkurs dla osób, które mają szeroką wiedzę, potrafią szybko myśleć i lubią ryzykować! W zabawie możecie wziąć udział podczas trwania programu Obudź się na Jankesa, a już teraz na ESKA.pl możecie sprawdzić swoje siły!

Krzysztof JANKES Jankowski: wiek, wzrost, Instagram

Siódme wygrywa - zasady 

Do gry możecie zgłosić się każdego ranka podczas trwania audycji Obudź się na Jankesa w Radio ESKA. Zabawa jest bardzo prosta. Należy odpowiedzieć poprawnie na 7 pytań. Jeśli popełnisz błąd - odpadasz, a następny uczestnik kontynuuje od miejsca, w którym skończyłeś. Nagrody zgarnia ten, kto odpowie poprawnie na ostatnie pytanie! Wydaje się trudne? Nie jest tak źle! Wystarczy trochę potrenować. Poniżej znajdziecie pytania z ostatniej radiowej rozgrywki. Czy poradzilibyście sobie i zgarnęli gadżety? Powodzenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze