JANN

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

KONCERTY

Jann ogłasza międzynarodową trasę! Gdzie i w jakich miastach zagra?

2023-09-11 16:11

Jann nie zwalnia tempa i planuje kolejne koncerty! Najpierw ogłosił swoje występy w Polsce, a teraz szykuje się na podbój Europy. Pierwszy międzynarodowy rozdział Jann Tour wystartuje zaraz z początkiem 2024 roku. Jakie miasta odwiedzi artysta? Sprawdźcie wszystkie szczegóły.

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single "Gladiator" i "Need a break" podbiły również streamingi poza granicami Polski. Jednak jak sam przyznaje – najlepiej czuje się na scenie. Po sukcesie wyprzedanej w dobę trasy "Gladiator tour" i serii fantastycznych festiwalowych występów, Jann ogłosił kolejne koncerty! Artysta wraz z zespołem wyrusza teraz w jesienną trasę, która obejmie 8 polskich miast. W listopadzie i grudniu 2023 będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie. Na tym jednak się nie kończy, bo trasa rozrasta się na o kolejne miasta za granicą.

Jann wystąpił w Sopocie. Zapytaliśmy o plany!

Jann Tour International 2024 - miasta, daty, bilety

Zagraniczne koncerty Janna coraz bliżej! Po ogłoszeniu polskiej trasy koncertowej wokalista szykuje się na podbój Europy. Pierwszy międzynarodowy rozdział Jann Tour wystartuje już w marcu 2024 roku i zacznie się od widowiska w Kolonii. Następnie artysta przeniesie się do Hamburga, Berlina, a nawet Pragi i Londynu. Gdzie i kiedy zagra Jann za granicą podczas swojego tournée? Tak prezentują się miasta i daty:

  • 11.03.2024 r. - Yuca, Kolonia
  • 12.03.2024 r. - Bahnhof Pauli, Hamburg
  • 13.03.2024 r. - Kantine Am Berghain, Berlin
  • 14.03.2024 r. - Cafe v Lese, Praga
  • 18.03.2024 r. - Omeara, Londyn

Organizatorem trasy jest agencja Fource Entertainment, a wszystkie bilety znajdziecie na stronie fource.pl.