Jan Dąbrowski - JDabrowsky, The Voice Kids, wiek, wzrost, dziewczyna, YouTube, Instagram

2020-02-01 20:13
Jan Dąbrowski
Autor: YouTube/ JDabrowsky

Kim jest JDabrowsky? Dowiedzcie się więcej o chłopaku znanym między innymi z The Voice Kids! 

Jan Dąbrowski znany również jako JDabrowsky to YouTuber i idol młodzieży, którego możemy zobaczyć również w The Voice Kids. Chłopak zachwyca fanów swoim poczuciem humoru, otwartością i duża wiedzą na temat gier, o których namiętnie bloguje. Co jeszcze wiemy o tym rezolutnym chłopaku? Na ESKA.pl zebraliśmy wszystkie informacje, które są dla was istotne! 

Voice Kids 2019 - odcinki, premiera, jury. Wszystko, co trzeba wiedzieć o nadchodzącej edycji!

Jan Dąbrowskim - wiek, wzrost 

JDabrowski urodził się 29.09.1996. Janek jest dość wysoki, jego dokładnego wzrostu nie poznaliśmy. 

Jan Dąbrowski - dziewczyna

Janek od dłuższego czasu pozostaje w związku z Sylwią Przybysz. Dziewczyna jest popularną piosenkarką i często występuje gościnnie w filmikach swojego chłopaka.

Jan Dąbrowski - The Voice Kids

Janka zobaczyć możemy w The Voice Kids. To właśnie młody YouTuber odpowiedzialny jest za odwiedziny u osób, które zaproszono do przesłuchań w ciemno. Swoim radosnym usposobieniem szybko zjednuje sobie poznane dzieciaki. 

Jan Dąbrowski - JDabrowsky, YouTube 

Jan występuje na YouTubie pod pseudonimem JDabrowsky. Fani uwielbiają jego filmiki, w których opowiada o grach, przedstawia rozgrywki, a czasem zdradza również sekrety ze swojego życia. 

Jan Dąbrowski - Instagram

Janka możecie znaleźć również na Instagramie. Chłopak chętnie dzieli się fotkami ze swojego życia i pracy. Dwie z nich znajdziecie poniżej: 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze