Jakub Deka - Bartosz Deryło: BITWA w Voice of Poland 10. To napad na serca jurorów!

2019-10-12 21:27 MK
The Voice
Autor: materiały prasowe TVP

Na ten dzień czekali wszyscy fani popularnego muzycznego show - The Voice of Poland. Po zakończeniu Przesłuchań w Ciemno, przyszedł czas na Bitwy. Ten etap to jeszcze większe emocje i jeszcze większy stres dla uczestników. O pozostanie w programie zawalczyli Bartosz Jeryła oraz Jakub Deka. Sprawdź na ESKA.pl, komu poszło lepiej.

The Voice of Poland 10 - Bitwy rozpoczęły się na dobre. Oznacza to, że część uczestników, którzy pomyślnie przeszli etap Przesłuchań w Ciemno, będzie musiała na stałe pożegnać się z udziałem w dziesiątej edycji programu. Podczas pierwszego odcinka Bitew, w jednym utworze zmierzyli się Bartosz Deryło i Jakub Deka. Panowie wykonali wspólnie kawałek Napad z repertuaru Mroza. Zwycięzca mógł być tylko jeden!

Jakub Deka, Bartosz Deryło - bitwa

Chłopakom z Afromental, choć mają największe doświadczenie w jurorowaniu spośród pozostałych trenerów, ciężko było wybrać tylko jednego z uczestników. Wspólnie zdecydowali jednak, że chcą zatrzymać w swojej drużynie Bartosza Deryło. Jakub Deka, niestety, zakończył swoją przygodę z programem.

Najnowsze