Jakie metody ma stosować, zdaniem posłanki Witek, opozycja w walce z rządem? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-01-21 16:07 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Jakie metody ma stosować, zdaniem posłanki Elżbiety Witek, totalna opozycja w walce z rządem? Już teraz publikujemy odpowiedź na pytanie z Milionerów.

Jakie metody ma stosować, zdaniem posłanki Elżbiety Witek, totalna opozycja w walce z rządem? Uczestnicy teleturnieju Milionerzy muszą wykazać się bardzo wszechstronną wiedzą. W razie wątpliwości, mogą skorzystać z trzech kół ratunkowych - pół na pół, telefonu do przyjaciela oraz publiczności. Zawodnik 133 odcinka musiał odpowiedzieć na pytanie dotyczące polityki. Jak sobie z nim poradził?

Teleangiektazje to... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Zdaniem posłanki Elżbiety Witek, totalna opozycja w walce z rządem...

Uczestnik walczył o 40 tysięcy złotych. Aby zdobyć pieniądze musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) plwanie i opinii szarganie B) lemingozą zarażanie C) mównica i strzelnica D) ulica i zagranica. Jaka jest prawidłowa odpowiedź? Elżbieta Witek uważa, że totalna opozycja w walce z rządem powinna stosować D) ulicę i zagranicę. Jak zawodnik poradził sobie z pytaniem? Oglądajcie Milionerów - program transmitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w TVN.

Najnowsze