Jak to robią single - muzyka z filmu. Te piosenki zna każdy!

2021-02-05 13:03
Jak to robią single - muzyka z filmu. Te piosenki zna każdy!
Autor: screen z YouTube/Multikino

Jak to robią single, to amerykański film fabularny z 2016 roku w reżyserii Christiana Dittera. Co jakiś czas pojawia się również w telewizji, a ścieżka dźwiękowa robi furorę wśród widzów. Najlepsze kawałki z ekranizacji Jak to robią single, znajdziecie w artykule poniżej. Ta lista robi wrażenie, a piosenki z pewnością zna każdy z was!

Jak to robią single - muzyka z filmu. Te piosenki zna każdy. To nie tylko amerykański film fabularny, ale także zabawna komedia, która zdobyła wiele pozytywnych opinii na całym świecie. Mowa oczywiście o ekranizacji Jak to robią single, która swoją oficjalną premierę miała w 2016 roku. Film opowiada o tym jak Alice od czterech lat spotyka się z Joshem, ale pewnego dnia uświadamia sobie, że nie zna smaku niezależności, ponieważ zawsze miała kogoś u swojego boku. Alice tymczasowo zawiesza swój związek i stara się odkryć własną drogę.

Każdy kto oglądał film Jak to robią single, zastanawia się, jakie piosenki słychać w tle. Soundtrack jest bardzo ciekawy i znajduje się na nim aż 14. pozycji. Przy tej muzyce od razu poprawia się humor, a w dodatku chce się tańczyć! W muzycznej propozycji znajdziemy nie tylko popularny kawałek Fifth Harmony - Worth It z 2015 roku, ale także For A Better Day z repertuaru Avicii. To jednak nie koniec! Sprawdźcie poniżej, jak przedstawia się pełny soundtrack filmu Jak to robią single.

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Jak to robią single - piosenki z filmu

Oto pełna lista hitów z ekranizacji Jak to robią single:

 1. Worth It (Fifth Harmony, feat. Kid Ink)
 2. Come Baby Come (K7)
 3. This Is A Game (Nick Waterhouse)
 4. Have Yourself A Merry Little Christmas (Rumor)
 5. SuperLove (Charli XCX)
 6. Stay In My Corner (The Arcs)
 7. For A Better Day (Avicii)
 8. Mine (Phoebe Ryan)
 9. Can't Take My Eyes Off Of You (Walk Off the Earth, feat. Selah Sue)
 10. Magic Man (Heart)
 11. Love Myself (Hailee Steinfeld)
 12. Be What You Are (The Cairo Gang)
 13. Boys Wanna Be Her (Peaches)
 14. Alice's Theme (iZLER)
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze