Step Up 2 - piosenki z filmu. Te kawałki musi znać każdy!

2021-01-27 12:54
step up 2
Autor: Rex Features/EastNews

Amerykański film muzyczny z 2008 roku Step Up 2 rozgrzewa za każdym razem do czerwoności! To wszystko za sprawą układów tanecznych i muzyki, która pojawia się w tle i najbardziej przyciąga wszystkich widzów. Najlepsze kawałki z muzycznej ekranizacji Step Up 2, znajdziecie w artykule poniżej. Przy nich aż chce się pójść na imprezę!

Step Up 2 - piosenki z filmu. Te kawałki musi znać każdy! Amerykański, a w dodatku muzyczny film z 2008 roku, zrobił furorę na całym świecie. Mowa oczywiście o serii filmów Step Up, które pokazywały przeróżne historie młodych ludzi - wzloty, upadki, rozterki miłosne i nadzieje. Widz przeżywał momentami nie tylko smutek, ale także radość czy też szok, ponieważ na ekranie działy się czasem rzeczy, w które ciężko można było uwierzyć. Chodzi między innymi o układy taneczne, który za każdym razem robiły wielkie wow na widzach. Niebanalne figury, ruchy aktorów, a w dodatku wpasowanie się w rytm muzyki.

Każdy kto oglądał Step Up 2, zastanawia się, jakie piosenki słychać w tle. Soundtrack filmu to aż 16. pozycji, które musi znać każdy! Przy tych brzmieniach od razu chce się tańczyć i zdecydowanie może poprawić nam się humor. Ścieżka dźwiękowa z filmu Step Up 2 została bardzo dobrze odebrana, o czym świadczą wysokie pozycje na wielu zagranicznych listach hitów. W muzycznej propozycji znajdziemy nie tylko kawałek Flo Ridy, ale także grupy Cherish, Cassie czy też Enrique Iglesiasa.

Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach?

Pytanie 1 z 10
"Don’t have to fly across no seas tonight" - słyszymy w kawałku Viki Gabor:

Step Up 2 - soundtrack

 1. Flo Rida & T-Pain - Low
 2. Missy Elliott - Shake Your Pom Pom
 3. Cherish & Yung Joc - Killa
 4. Plies & Akon - Hypnotized
 5. Cassie - Is It You
 6. Trey Songz & Plies - Can't Help But Wait
 7. T-Pain - Church
 8. Missy Elliott - Ching-a-Ling
 9. Enrique Iglesias - Push
 10. Cupid & B.o.B - 369
 11. Bayje - Impossible
 12. Sophia Fresh & Jay Lyriq - Lives In Da Club
 13. Scarface & Trey Songz - Girl You Know
 14. Kevin Cossom - Say Cheese
 15. Brit & Alex - Let It Go
 16. Montana Tucker, Sikora and Denia - Ain't No Stressin
Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze