Jak oglądać YouTube z WYGASZONYM ekranem? Ten prosty trik uruchamia działanie w tle!

i

Autor: canva.com Jak oglądać YouTube z WYGASZONYM ekranem? Ten prosty trik uruchamia działanie w tle!

Jak oglądać YouTube z WYGASZONYM ekranem? Ten PROSTY trik uruchamia działanie w tle!

2022-06-27 12:28

Filmy na YouTube działające w tle? To możliwe za sprawą aplikacji, które robią furorę wśród internautów. Co trzeba zrobić, by oglądać YouTube z wygaszonym ekranem? Przekonajcie się, bo wyjaśniamy na naszej stronie!

Spis treści

  1. YouTube - działanie w tle: jak zrobić?

Jak oglądać YouTube z wygaszonym ekranem? Wiele razy zdarzyło się tak, że oglądaliście jakiś filmik i przez przypadek wyłączyliście ekran. W związku z tym wideo automatycznie się zatrzymywało. A może po prostu mieliście mniej baterii i nie chcieliście, by pobierający dużo energii ekran był uruchomiony w czasie słuchania muzyki z serwisu. Wiąże się to również z ilością pobieranych danych pakietu internetowego. YouTube w tle daje możliwość przeglądania różnych stron internetowych przy jednoczesnym oglądaniu danego filmiku. Nawet Taco Hemingway poświęcił wers swojej piosenki rapując o rzeczach, które go irytują: Jak apka YouTube'a, co nie chce grać w tle. Okazuje się, że istnieje trik, który sprawia, iż YouTube online w tle działa nawet z wyłączonym ekranem. Co trzeba zrobić, by tak się stało? Wystarczy zainstalować jedną z aplikacji, które są dostępne w Waszych sklepach na smartfony.

Messenger - nowa opcja ZSZOKOWAŁA użytkowników. Ta ZMIANA była konieczna

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051
Sonda
Często oglądasz filmiki na YouTube?

YouTube - działanie w tle: jak zrobić?

Jak oglądać YouTube z wygaszonym ekranem? Jeśli chcecie, by YouTube działał w tle wystarczy kupić opcję YouTube Premium. Nie dość, że będziecie mogli wygasić ekran, jeżeli potrzebujecie tylko słuchać wybranego materiału, to na dodatek dostaniecie dostęp do ekskluzywnych materiałów, a także będziecie mogli pobrać wybrane przez was filmy. Oprócz tego nie będziecie mieć reklam!

Piosenki z TikToka 2022 - te utwory stały się hitami w aplikacji!

Istnieje jednak masa poradników w tym temacie. Jeden z nich mówi o tym, że wystarczy pobrać aplikację Bro Browser. Po otworzeniu trzeba wybrać przeglądarkę, z której chcecie korzystać, następnie wejść na stronę internetową YouTube, później musicie pozwolić urządzeniu na działanie w tle. Następnie klikacie w okienko w prawym lub lewym dolnym rogu. Wasz filmik pojawi się jako "pływające okno", które możecie umieścić w dowolnej części waszego ekranu. Żeby korzystać z darmowej wersji, w czasie pierwszego odpalenia, trzeba kliknąć "Limited Version".

Listen to "Jak powstał cover "Zatańczysz ze mną"? Tribbs zdradza kulisy i zapowiada kolejną premierę!" on Spreaker.