Piosenki z TikToka 2022 - te utwory stały się hitami w aplikacji!

2022-06-01 14:53

Melodia, która nie może wyjść z głowy i fragmenty tekstu, które powtarzamy cały dzień po nosem. Użytkownicy TikToka na pewno wiedzą o czym mowa. Popularna aplikacja to nie tylko krótkie filmiki, ale również muzyka! To ona króluje w licznych trendach. Wybraliśmy największe hity, do których tańczy dzisiaj cały świat.

TikTok to jedna z najpopularniejszych aplikacji w ostatnich latach. Każdego dnia korzystają z niej miliony! Wbrew pozorom nie tylko młodzi przeglądają i tworzą content na TikToka. Robią to również dorośli, którzy często z powodzeniem odnajdują się w tym świecie. Użytkownicy często nagrywają zabawne i krótkie filmiki, którym najczęściej towarzyszy jakiś motyw muzyczny. Aplikacja oferuje szereg licznych brzmień w swojej bibliotece, ale można dodawać również własne utwory. Dzięki licznym trendom, niektóre piosenki zyskały nowe życie! Zdarzało się nawet, że mniej znani artyści zasłynęli dzięki tej aplikacji, bo ktoś przypadkowo zatańczył do ich utworu, a tydzień później robiła to już reszta świata. Niektóre melodie wyjątkowo nie chcą wyjść z głowy i nucimy je pod nosem całe dnie. Sprawdźcie o jakich tytułach mowa!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Friz pokazał ZA DUŻO?! Reakcja jego kolegów mówi wszystko

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE