Messenger - nowa opcja ZSZOKOWAŁA użytkowników. Ta ZMIANA była konieczna

i

Autor: ikolas Kokovlis / NurPhoto / NurPhoto via AFP / EAST NEWS Messenger - nowa opcja ZSZOKOWAŁA użytkowników. Ta ZMIANA była konieczna

Messenger - nowa opcja ZSZOKOWAŁA użytkowników. Ta ZMIANA była konieczna

2022-06-24 9:07

Nowa opcja na Messengerze ułatwia komunikowanie z drugą osobą. Ulepszenie, jakie wprowadzili informatycy Marka Zuckerberga zebrało mnóstwo pozytywnych opinii, a to dopiero początek wprowadzanych zmian. Na czym polega wprowadzona zmiana? O co chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Messenger - nowa opcja 2022 wywołała duże emocje wśród użytkowników. Po odświeżeniu i wprowadzeniu zupełnie nowych emotikonów, zmianach prywatności konwersacji, czy wprowadzeniu wyjątkowych naklejek, które umilają pisanie z drugą osobą pora na kolejne uświetnienia. Zmiana na Messengerze 2022, która została wprowadzona w drugiej połowie czerwca spełnia oczekiwania wszystkich, którzy korzystają z wysyłania wiadomości głosem i plików audio. Teraz też wyjaśnia się, dlaczego w ostatnich dniach wiele osób miało problem z zalogowaniem się do Facebooka oraz do Messengera. Mówi się, że informatycy serwisu Marka Zuckerberga pracowali nad wdrożeniem tych istotnych ulepszeń. Na czym dokładnie polega nowa opcja na Messengerze?

Messenger - jak odczytać wiadomość bez jej wyświetlania? To banalnie proste! [INSTRUKCJA]

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Messenger - nowa opcja 2022

Początkowo internauci dyskutowali w temacie tego, że zmienił się wygląd wysyłanych głosówek na Messengerze. Później okazało się, że to bardzo znaczące ulepszenie. Zmiana na Messengerze 2022 dotyczy możliwości przewijania wysyłanych plików audio. Jeśli wysłaliście wiadomość głosową to wasz znajomy będzie mógł ją przewijać do najbardziej kluczowych momentów rozmowy. Opcja najlepiej się sprawdza przy dłuższych plikach. Co więcej można odsłuchać swoją wiadomość głosową przed wysłaniem. Jeśli jeszcze tego nie macie to zaktualizujcie swój komunikator. 

Messenger - nowa opcja 2022

i

Autor: Messenger Messenger - nowa opcja 2022

Zmiany na Messengerze 2022 związane z wiadomościami głosowymi zapowiadane były na początku lutego. Cztery miesiące później oficjalnie je wprowadzono. Warto dodać, że niektórych z zapowiadanych ulepszeń jeszcze nie wdrożono. Chodzi chociażby o wydłużanie czasu trwania wiadomości głosowej z 1 minuty do 30 minut, czy możliwość rozdzielania płatności między użytkownikami komunikatora. 

Sonda
Czy przewijanie audio na Messengerze jest przydatne?