Kogel mogel i Kogel mogel 2 Polsat 2020

i

Autor: Materiały prasowe Polsat Kogel mogel i Kogel mogel 2 Polsat 2020

quiz

Jak dobrze pamiętasz „Galimatias, czyli kogel mogel 2”? Twój wynik będzie jakby luksusowy?

2024-04-25 10:52

Uważasz się za fana komedii „Galimatias, czyli kogel mogel 2”? Jak dobrze pamiętasz przygody Kasi Solskiej i Państwa Wolańskich? Sprawdź się w naszym quizie! Uzyskanie wszystkich punktów, będzie jakby luksusowe!

„Galimatias, czyli kogel mogel 2” miał swoją premierę 20 listopada 1989 roku. Film spodobał się równie dobrze, co pierwsza część przygód Kasi Solskiej - „Kogel mogel”. Jesteś fanem tej produkcji? Sprawdź się w naszym quizie i czy twój wynik będzie jakby luksusowy!?

Piotruś z Kogel-mogel - co dziś robi Maciej Koterski?

Historia filmu „Galimatias, czyli kogel mogel 2”

Film „Kogel Mogel” powstał w 1988 roku, rok później doczekał się kontynuacji pt. „Galimatias, czyli kogel mogel 2”. W 2019 roku premierę miała trzecia część - „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”, w 2022 - „Koniec świata, czyli kogel mogel 4”, a w 2024 odbędzie się premiera „Baby boom, czyli kogel mogel 5”.

„Galimatias, czyli kogel mogel 2” powstał przy współpracy reżysera - Romana Załuskiego i scenarzystki - Ilony Łepkowskiej.  Akcja filmu toczy się we wsi Brzózki, która znajduje się niedaleko domu rodziców w Grabowie. Kasia i Paweł są już po ślubie i mieszkają razem. Zawada postanowił otworzyć hodowlę owiec, ale przez konflikt z teściem, zmuszony został do uprawy sadzonek. Rodzina naciska na młode małżeństwo, by ich rodzina w końcu się powiększyła. Kasia ma jednak w głowie powrót na studia do Warszawy, a w jej życiu znowu pojawiają się Państwo Wolańscy. Babcia Wolańska i Piotruś obiecują pomóc dziewczynie w powrocie do stolicy, jeżeli ta da im schronienie i dom. W życiu jak w galimatiasie, więc wszystko sprowadza się do serii niepowodzeń, a Kasia znowu ląduje na wsi. Jak dobrze pamiętasz kultową komedię z lat 80.? Sprawdź się w naszym quizie!

Kasia z Kogel-Mogel ma swojego sobowtóra. Co za podobieństwo!

Quiz. Jak dobrze pamiętasz film „Galimatias, czyli kogel mogel 2”? Twój wynik będzie jakby luksusowy?

Pytanie 1 z 20
Kto zaśpiewał filmową piosenkę „ Bądź zawsze blisko mnie”?
„Kogel Mogel 4”: Anna Mucha zdradziła pikantne szczegóły o filmie. Czym nas zaskoczy?
Listen on Spreaker.