J-Hope i Becky G - teledysk BEZ MUZYKI. BTS muszą to zobaczyć!

2019-10-14 15:06 MK
J-Hope z BTS i Becky G
Autor: YouTube.com/Without Music

Na tę współpracę czekało mnóstwo fanów na całym świecie. Po szumnych zapowiedziach, we wrześniu, do sieci trafił wideoklip zrealizowany do singla Chicken Noodle Soup z repertuaru członka BTS - J-Hope'a z gościnnym udziałem latynoskiej sensacji Becky G. Twórcy popularnego kanału w serwisie YouTube postanowili sprawdzić, jak wyglądałby klip, gdyby wyłączyć podkład muzyczny. Wideo naprawdę zaskakuje i bawi! Zobacz je już teraz na ESKA.pl.

J-Hope i Becky G - Chicken Noodle Soup bez muzyki to prawdziwy hit! Tak jak można się było spodziewać, piosenka członka popularnego na całym świecie boysbandu BTS odniosła spory sukces. W niewiele ponad dwa tygodnie od premiery teledysku, licznik odtworzeń wskazał 80 milionów. Zapewne spora w tym zasługa Becky G, która również odnosi spektakularne sukcesy w muzyce. W aplikacji Tik Tok powstał nawet #chickennoodlesoupchallenge, a twórcy kanału Without Music sprawdzili, co by się stało, gdyby wyłączyć puszczony w tle podkład.

Becky G, J-Hope - Chicken Noodle Soup bez muzyki

Without Music to bardzo popularny kanał w serwisie YouTube. Na ten moment, subskrybuje go blisko dwa miliony użytkowników platformy. Jego autorzy regularnie zaskakują przeróbkami teledysków. Mogliśmy już zobaczyć między innymi klipy bez muzyki takich artystów jak Miley Cyrus, Ariana Grande czy Billie Eilish.

Tym razem, autorzy kanału wzięli na warsztat hit J-Hope'a i Becky G. W wideo zamieszczonym na YouTubie możemy usłyszeć wszystko to, czego nie słychać w oficjalnym wideoklipie. Dźwięki samochodu, stukot szpilek czy też przyspieszony oddech, spowodowany odwzorowaniem skomplikowanej choreografii. Fani BTS są zachwyceni. Wielu z nich apeluje do swoich idoli, by nagrali reakcję na to wideo.

Najnowsze