RM z BTS - tego mogłeś o nim nie wiedzieć! 5 faktów z życia artysty

2019-09-12 15:12 MK
RM z BTS
Autor: instagram.com/bts.bighitofficial/

BTS to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych grup muzycznych na całym świecie. Składający się z siedmiu członków zespół wykonujący muzykę z gatunku k-pop bije wszelkie możliwe rekordy, a liczba ich fanów stale rośnie. Z okazji urodzin RM'a - jednego z muzyków BTS - na ESKA.pl przygotowaliśmy listę kilku faktów z jego życia, o których mogliście nie wiedzieć. A jeśli wiedzieliście, to mogliście o nich zapomnieć. Sprawdźcie koniecznie!

RM - urodziny rapera i producenta muzycznego to prawdziwe święto dla wszystkich ARMYs na całym świecie. Artysta, który tak naprawdę nazywa się Kim Nam-joon skończył 25 lat w czwartek, 12 września. Z tej okazji, wiele gwiazd muzyki złożyło mu życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych, a fani na Twitterze sprawili, że powiązane z nim hashtagi trafiły do sekcji trendów. Co musicie wiedzieć o członku BTS, który na swoim koncie ma m.in. współpracę z Lil Nasem X'em?

1. Każdy fan BTS doskonale wie, że RM to lider i główny raper w grupie. Nie każdy jednak ma świadomośc tego, że zanim podpisał on kontrakt z Big Hit Entertainment, próbował zrobić karierę raperską pod pseudonimem Runch Randa. Jak sam przyznał, jego zainteresowanie tym gatunkiem muzyki zrodziło się po przesłuchaniu singla Fly od Epic High.

2. Muzyka nie była pierwszą pasją członka BTS. Otóż, jako dziecko, RM chciał zajmować się zawodowo czymś zupełnie innym. Jak wspomina po latach, bardzo ciągnęło go do munduru. Chciał nawet zostać ochroniarzem. Kto wie, może gdyby wybrał tę drogę, dziś pracowałby w ochronie zespołu, w którym działa? ;)

3. RM jest niezwykle inteligentny. Już jako nastolatek odznaczał się ponadprzeciętną inteligencją. Mając zaledwie 15 lat, zdobył certyfikat TOEIC, uzyskując 850 na 990 punktów. Wow! Jego IQ wynosi 148.

4. Ile wzrostu mierzy Kim Nam-joon? Na to pytanie odpowiedzi często poszukują internauci, którzy dopiero zaczęli interesować sie grupą BTS. Raper jest najwyższy ze wszystkich jej członków. Mierzy bowiem 181 centymetrów.

5. To właśnie RM najczęściej wypowiada się w wywiadach z zagranicznymi dziennikarzami. Dlaczego? Bo najlepiej zna angielski spośród wszystkich chłopców tworzących BTS. W studiu telewizyjnym Ellen DeGeneres, przyznał, że obcego języka nauczył się samemu, oglądając popularny sitcom Przyjaciele. Najpierw z koreańskimi napisami, następnie z angielskimi, a na końcu już bez jakichkolwiek ułatwień.

Najnowsze