Polska parodia hitu Billie Eilish podbija sieć! To najsłodsza wersja Bad Guy?

2019-10-16 14:24 MK
Billie Eilish
Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News & YouTube/Adrianna Skon

Billie Eilish nie potrzebowała dużo czasu, by stać się jedną z największych gwiazd muzyki na całym świecie. Śmiało można powiedzieć, że rok 2019 należy do niej. Debiutancki album 17-letniej artystki sprzedał się doskonale, a pochodzące z niego single odniosły niebywały sukces. Najbardziej popularnym utworem wokalistki jest Bad Guy. Piosenka doczekała się wielu parodii, jednak ta rozbawi was do łez. Zobaczcie zabawne wideo na ESKA.pl.

Billie Eilish - parodia piosenki Bad Guy podbija polskiego YouTube'a! Po tym, jak utwór odniósł wielki sukces na całym świecie, czyniąc z 17-latki prawdziwą ikonę młodego pokolenia, twórcy internetowi stworzyli wiele jego coverów oraz parodii. Trzeba przyznać, że część z nich jest naprawdę udana, jak na przykład ta stworzona przez polską youtuberkę - Adriannę Skon. W niecałe dwa dni, opublikowane przez nią wideo odtworzono blisko 600 tysięcy razy! W czym tkwi aż tak wielki sukces filmiku, na którym artystka śpiewa o... jednorożcu?

Witamina B-12. Posłuchaj, jak rozpoznać oznaki i jakie są skutki jej niedoboru. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Billie Eilish - parodia Bad Guy

Adrianna Skon jest jedną z popularniejszych polskich youtuberek. Aktualnie posiada ponad 800 tysięcy subskrybentów. Dziewczyna odniosła sukces, dzięki swojej serii, w której sama wciela się w rolę sióstr: Aiko, Anieli, Anatolii, Albertyny oraz Alfonsy. To właśnie Aniela jest bohaterką parodii hitu Billie Eilish, która podbiła polskiego YouTube'a. Internauci docenili pracę, jaką twórczyni internetowa włożyła w produkcję klipu. Jak podoba wam się Bad Guy w tak cukierkowym wydaniu?

Najnowsze