Iwona Kmiecik - Kacper Fułek: BITWA w Voice of Poland 10 rozpaliła trenerów!

2019-10-12 22:03 RW
Iwona Kmiecik - Kacper Fułek: BITWA w Voice of Poland 10 rozpaliła trenerów!
Autor: Jan Bogacz / TVP Iwona Kmiecik - Kacper Fułek: BITWA w Voice of Poland 10 rozpaliła trenerów!

Iwona Kmiecik i Kacper Fułek to uczestnicy, którzy przebrnęli przez Przesłuchania w Ciemno, a teraz zmierzyli się w Bitwach. Zacięty pojedynek poruszył widownię i zahipnotyzował trenerów. Jak wyglądało starcie w drużynie Margaret? Jaką piosenkę zaśpiewali? Przekonajcie się sami - sprawdzając na ESKA.pl!

Iwona Kmiecik - Kacper Fułek: BITWA w Voice of Poland 10 rozpaliła trenerów! Uczestnicy z drużyny Margaret stanęli przed bardzo trudnym zadaniem. Musieli pokonać stres i wykazać się w emocjonalnej balladzie Against All Odds z repertuaru Phila Collinsa. Kto zaśpiewał ten utwór lepiej i zagwarantował sobie dalszy udział w programie? Już teraz w naszym wideo możecie zobaczyć, jak na scenie poradzili sobie Iwona i Kacper oraz jak bardzo podczas ich występu stresowała się Margaret. 

Iwona Kmiecik - Kacper Fułek: BITWA

O bitwie Ivo Kmiecik - Kacper Fułek możemy mówić, że to prawdziwe starcie gigantów. Iwona Kmiecik w Przesłuchaniach w Ciemno zaskoczyła trenerów i zaśpiewała megahit Policeman, za który odpowiada Jamal. Kacper Fułek natomiast oczarował trenerów wykonując I Wanna Dance With Somebody w zupełnie własnej aranżacji. 

Kogo wokalistka zabierze ze sobą do kolejnego etapu The Voice of Poland? Z kim uczestnicy muzycznego show będą musieli się zmierzyć podczas Bitew? Odpowiedź już w najbliższą sobotę, 12.10.2019 o godzinie 20:05 w TVP2. 

12 października 2019 rozpoczną się Bitwy - drugi etap The Voice of Poland. Uczestnicy z drużyn Margaret, Tomsona i Barona, Michała Szpaka oraz Kamila Bednarka zmierzą się w muzycznym pojedynku. Jednak tylko jedna osoba z każdego duetu będzie miała szansę przejść do kolejnego etapu. 

W poprzednich edycjach trenerzy show mieli możliwość podkradania sobie uczestników. Mogli to robić trzy razy w trakcie trwania wszystkich Bitew. W dziesiątej, jubileuszowej odsłonie show TVP2, producenci zmienili zasady! Od najbliższej soboty, przez kolejne trzy tygodnie, wokalni trenerzy będą mogli podbierać sobie uczestników bez limitów. W związku z tym ostateczny skład osób, które zawalczą o miejsce w Nokaucie, poznamy dopiero podczas ostatnich Bitew. 

Najnowsze