Pan Andrzej z widowni w Voice of Poland nową gwiazdą sieci? Skradł serce Margaret!

2019-10-07 13:01 RW
Pan Andrzej z widowni w Voice of Poland nową gwiazdą sieci Skradł serce Margaret!
Autor: The Voice of Poland Pan Andrzej z widowni w Voice of Poland nową gwiazdą sieci Skradł serce Margaret!

Występ niepozornego pana Andrzeja w sobotnim odcinku The Voice of Poland, podbija serca internautów! W niespełna dobę filmik z panem Andrzejem wyświetlono ponad 160 tysięcy razy! Co zaśpiewał mężczyzna, który zasiadł na publiczności ostatnich Przesłuchań w Ciemno? Obejrzyjcie wideo i poprawcie sobie humor - na ESKA.pl

Pan Andrzej z widowni Voice of Poland robi furorę w sieci! O tym, że gwiazdą sieci można stać się przez przypadek, przekonał się na własnej skórze pan Andrzej, który podczas nagrań muzycznego show TVP2, zasiadał na publiczności w studiu. Kiedy padło pytanie, kto chciałby zaśpiewać na scenie The Voice of Poland, pan Andrzej zgłosił się bez wahania. W świetle reflektorów i przy akompaniamencie zespołu odważny ochotnik wykonał utwór Nie płacz kiedy odjadę z repertuaru włoskiego wokalisty Marino Marini, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Pan Andrzej z widowni - występ w Voice of Poland

Efekt? Zachwyt trenerów The Voice of Poland, zgromadzonej w studiu publiczności i uznanie setek tysięcy internautów. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku występ Pana Andrzeja wyświetlono już ponad 160 tysięcy razy a liczba ta wciąż rośnie. 

- Głos jak wyjęty z przedwojennej Polski, dla mnie bomba
- Cudowny głos WOW!
- Jak Marino Marini w 1961 roku
- Jaka odwaga i luz, gratuluję podejścia!
- Panie Andrzeju mam nadzieję że jeszcze usłyszę ten głos na dużej scenie

Pan Andrzej z widowni - kim jest?

Kim jest Pan Andrzej, którego występ poruszył wszystkich? Wiadomo jedynie, że mieszka w Warszawie i zasiadał na publiczności w kilkunastu programach telewizyjnych. Na profilu pana Andrzeja na Facebooku można znaleźć jego zdjęcia z wieloma polskimi gwiazdami, m.in.: z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą (jurorzy programu Czar Par), Pawłem Stasiakiem, Sławomirem Uniatowskim, Agatą Kuleszą, Kingą Preis oraz Piotrem Rubikiem. 

Według wielu opinii Pan Andrzej powinien wystąpić w zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej polskiej edycji The Voice Senior, która startuje już 7 grudnia w TVP2. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Na razie pozostaje nam śledzić pierwsze muzyczne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”, które zobaczymy już w nadchodzący weekend. Którzy uczestnicy z drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z Afromental będą musieli pożegnać się z programem? Kto dostanie szansę zaśpiewać w odcinkach na żywo? Przekonamy się w sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.   

Najnowsze