The Voice of Poland 10 - zmiana zasad w bitwach. Uczestnicy będą mieć trudniej!

2019-10-11 14:38 A.D.
The Voice of Poland 2019: KIEDY następny odcinek? Co się będzie działo?
Autor: Waldemar Kompała / TVP The Voice of Poland 2019: KIEDY następny odcinek? Co się będzie działo?

The Voice of Poland powróciło na ekrany naszych telewizorów! Po pierwszym etapie, czyli przesłuchaniach w ciemno czekają nas bitwy uczestników wewnątrz drużyn. Okazuje się, że w tym roku zmienia się jedna z ich zasad! Uczestnikom będzie teraz trudniej pozostać w programie! Co się zmieni? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Nowa edycja The Voice of Poland jest jeszcze bardziej emocjonująca niż poprzednie! Na fotelach trenerów zasiedli zupełnie 'nowi w temacie' Margaret i Kamil Bednarek. Mają oni jednak spore doświadczenie zdobyte jako uczestnicy innych talent-show. Będą zatem z pewnością świetnym wsparciem dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tego typu programach. 12 października rozpoczną się bitwy, czyli drugi etap eliminacji przed odcinkami na żywo. W 10 edycji zmienią się jednak ich zasady! Uczestnikom będzie o wiele trudniej znaleźć się w kolejnym etapie. 

Zobacz też: Dawid Podsiadło - BILETY na koncerty Leśna Muzyka 2020 wyprzedane w kilka minut!

The Voice of Poland 10 - bitwy. Zamiana zasad - jak będą wyglądały? 

Bitwy w The Voice of Poland będą teraz wyglądać nieco inaczej! Zmieni się jedna z zasad dotycząca kradzieży. W tej edycji trenerzy będą mogli 'ukraść' uczestnika dowolną ilość razy. Oznacza to, że krzesło dla zmieniających drużynę będzie bardzo gorące! By się na nim utrzymać trzeba wyjątkowo zachwycić trenera! 

Najnowsze