Instagram Viki Gabor - tego mogliście nie wiedzieć!

2019-12-03 16:51 MK
Viki Gabor
Autor: PHOTO KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS

Po wielkim sukcesie na Eurowizji Junior 2019, Viki Gabor stała się w Polsce prawdziwą gwiazdą. Młoda artystka zdobyła rzeszę nowych fanów, którzy od razu zaobserwowali jej profile w mediach społecznościowych. Nie każdy wie jednak o bardzo istotnym szczególe dotyczącym konta młodej artystki w serwisie Instagram. Możecie być naprawdę zaskoczeni! Sprawdźcie szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Viki Gabor - posiadanie konta na Instagramie jest bardzo ważne dla młodej artystki ze względu na to, że dzięki niemu, wszyscy jej obserwujący mogą dowiedzieć się, co aktualnie robi i gdzie spędza swój czas. Po wielkim sukcesie, jakim było zwycięstwo w konkursie Eurowizja Junior 2019, liczba obserwujących profil piosenkarki w serwisie znacznie wzrosła. Obecnie, konto Viki Gabor jest obserwowane przez ponad 264 tysięcy użytkowników. Nic dziwnego, dzięki możliwości reprezentowania naszego kraju podczas tak wielkiego konkursu, wykonawczyni hitu Superhero zdobyła również fanów za granicą. To właśnie oni w głównej mierze odpowiadają za jej zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019. W głosowaniu telewidzów, Viki zdobyła imponującą, a zarazem najwyższą liczbę punktów, bowiem aż 166.

Na Instagramie, piosenkarka umieszcza zdjęcia z życia prywatnego, jak te stricte związane z twórczością. To miejsce, gdzie wszyscy wielbiciele jej talentu mogą dowiedzieć się jako pierwsi o jej kolejnych projektach. Zapewne nie wszyscy obserwujący Viki dostrzegli jeden istotny szczegół związany z regulaminem posiadania konta w serwisie należącym do Facebooka.

Viki Gabor - Instagram

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 ma obecnie 12 lat. Artystka urodziła się 24 lipca 2007 w Niemczech. Instagram wymaga jednak, aby osoby zakładające konto miały ukończone 13 lat. Zapis ten tyczy się również osób znanych. W związku z tym, dzięki opisowi zamieszczonemu na profilu Viki Gabor na Instagramie, możemy dowiedzieć się, że kontrolę nad jej kontem pełnią rodzice.

Najnowsze