Reakcje Roxie i uczestników Eurowizji na występ Viki Gabor. Tego nie było w telewizji!

2019-12-03 15:16 MK
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2019 już za nami. W trakcie wielkiego finału, ponowne zwycięstwo dla naszego kraju wywalczyła utalentowana 12-latka Viki Gabor. Jak się okazuje, nie tylko internauci, ale również reprezentanci pozostałych krajów byli zachwyceni występem wokalistki. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak Roksana Węgiel i inni uczestnicy bawili się w jego trakcie. Zobacz je już teraz na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - Viki Gabor zapewniła nam kolejny powód do dumy. 12-letnia piosenkarka podbiła serca zarówno jurorów, jak i telewidzów swoim brawurowym wykonaniem kawałka Superhero, za którego tekst odpowiadają Lanberry, Patryk Kumór oraz Dominik Buczkowski-Wojtaszek. W ostatecznej klasyfikacji, artystka otrzymała aż 278 punktów, co zapewniło jej zdetronizowanie reprezentanta Kazachstanu i zwycięstwo w emocjonującym konkursie. Niedługo po premierze piosenki w trakcie finałowego odcinka programu Szansa na sukces i podjęciu decyzji, że to właśnie finalistka drugiej edycji The Voice Kids będzie reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji Junior 2019, fani konkursu na całym świecie wyrażali w komentarzach pod występem swoje zachwyty wokalistką. Kiedy oficjalny klip trafił do sieci, sporo internautów nie miało wątpliwości - Viki Gabor stała się jedną z faworytek. Również reprezentanci pozostałych osiemnastu krajów nie szczędzili miłych słów pod adresem naszej gwiazdy. Na wideo zamieszczonym w serwisie YouTube przez organizatorów konkursu można zobaczyć, że wszyscy oni doskonale znali utwór Superhero i świetnie bawili się podczas występu Viki!

Reakcje na występ Viki Gabor

W wywiadzie udzielonym dla ESKA.pl zaraz po ogłoszeniu wyników, Viki Gabor przyznała, że za kulisami panowała przyjazna atmosfera. Między uczestnikami nie czuć było żadnej rywalizacji. Wideo umieszczone na kanale Junior Eurovision Song Contest w serwisie YouTube to idealne potwierdzenie tych słów. W trakcie występu Viki, reprezentanci doskonale bawili się w greenroomie - wspólnie śpiewali hit Superhero i tańczyli do niego. Dobre humory nie opuszczały ich również podczas pozostałych występów czy prezentacji ich skrótów. Wideo prezentujemy poniżej.

Najnowsze