Wielki sukces Viki Gabor! Hit Superhero doceniony na całym świecie

2019-12-02 17:49 MK
Viki Gabor
Autor: ESKA.pl

Ostatnie tygodnie z pewnością należą do dwunastoletniej Viki Gabor, która powtórzyła sukces Roksany Węgiel i zwyciężyła w konkursie Eurowizja Junior 2019. Młoda artystka została doceniona nie tylko przez publiczność, ale i jurorów z całego świata. Po tygodniu od spektakularnego zwycięstwa, Viki odniosła kolejny sukces na arenie międzynarodowej. Szczegóły na ESKA.pl.

Viki Gabor - piosenka Superhero to prawdziwy hit! Chociaż ciężko w to uwierzyć, jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku już za nami. Mowa oczywiście o konkursie Eurowizja Junior 2019, który po raz pierwszy w historii odbyła się w Polsce, a co więcej - również po raz pierwszy w historii - Polska zwyciężyła w nim dwa razy z rzędu. Wszystko za sprawą występu 12-letniej Viki Gabor - finalistki show The Voice Kids 2, która zaprezentowała na scenie w Gliwicach swój singiel Superhero, za którego tekst odpowiadają Lanberry, Patryk Kumór oraz Dominik Buczkowski-Wojtaszek. Jeszcze na długo przed rozpoczęciem wielkiego wydarzenia, internauci obstawiali, że kompozycja Polki może zapewnić naszemu krajowi kolejne zwycięstwo. Viki była pierwszą artystką spośród wszystkich reprezentantów, której klip przekroczył magiczną liczbę miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Podczas niedzielnego finału, występ 12-letniej gwiazdy został świetnie oceniony zarówno przez jurorów, jak i publiczność z całego świata. Viki Gabor zwyciężyła, zdobywając łącznie 278 punktów. To jednak nie koniec sukcesów artystki.

Viki Gabor - hit Superhero na liście Spotify

Serwis streamingowy Spotify to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych obecnie narzędzi do słuchania muzyki. Każdego dnia, korzystają z niego miliony osób. Sukces Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 przełożył się na liczbę odsłuchań jej kawałka w serwisie. Hit Superhero jest jednym z najczęściej udostępnianych utworów na świecie. Piosenka trafiła na 9. miejsce zestawienia Spotify Viral 50 Global. Oficjalny wideoklip został do tej pory obejrzany blisko osiem milionów razy, natomiast występ na żywo ponad sześć.

Najnowsze