Inspiracje wiosenne na maj 2021 - paznokcie. Te kolory i wzory będą prawdziwym hitem!

2021-05-08 11:38 Ewelina Kulasza
paznokcie
Autor: pixabay.com

Każdy czekał na tę porę roku z niecierpliwością! Mowa oczywiście o pięknej, słonecznej wiośnie, która trwa na całego. Jakie paznokcie będą rządzić właśnie w najbliższych miesiącach? Koniec z nudą i smutnymi kolorami. Tegoroczna wiosna będzie niesamowicie kolorowa! Zobaczcie paznokciowe inspiracje na wiosnę 2021 poniżej.

Inspiracje wiosenne na maj 2021 - paznokcie. Wiosna to jedna z piękniejszych pór roku. To właśnie wtedy przyroda budzi się do życia. Na drzewach pojawiają się zielone listki, ale także kolorowe kwiatki. Z ponurych i szarych dni, rodzą się te słoneczne, dzięki którym od razu chce się żyć. Wiosna to także nowe trendy w modzie. W tym roku na sezon wiosna/lato ogłoszono, że będą królować zdecydowanie jaskrawe kolory, na przykład Illuminating Yellow, czyli rozświetlająca żółć, która idealnie komponuje się z bielą, czerwienią, zielenią i niebieskim. Oprócz jaskrawych kolorów będą po raz kolejny królować delikatne i urocze pastele, jak na przykład Green Ash - spokojna, jasna zieleń, podchodząca lekko pod pistację lub oczywiście nudziaki czy pudrowe róże. Te kolory zobaczymy nie tylko na ubraniach, ale również na paznokciach. Koniec z nudą i smutnymi kolorami. czas przyszaleć i sprawić, by wiosna nie była tylko za oknem, ale także na naszych dłoniach!

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Inspiracje wiosenne na maj 2021 - paznokcie

Wiosna 2021 będzie pełna kolorów i oczywiście wzorów. Przyszaleć będzie można już w kwietniu, ale także w maju, kiedy ta pora roku będzie trwała na całego. Modne kolory to oczywiście delikatne pastele, czerwień która nigdy nie wychodzi z mody, a także biel. Jaskrawe kolory również sprawdzą się super, lecz można poczekać z nimi na lato i wakacje. W maju możecie połączyć pudrowy odcień różu luba baby blue ze wzorem kwiatu wiśni - od razu zrobi się Wam mocno wiosennie. Z majem kojarzy się także bez, a nawet rzepak! Takie wzory też możecie zrobić sobie na swoich paznokciach. Kolejnym trendem będzie Crystal Nails czyli prawdziwy kryształ na paznokciach. To nic innego jak kolorowe esy floresy, które można przyozdobić wieloma kolorami na bogato. Modne będą także tęczowe paznokcie lub kolorowy french. Oprócz tego można na paznokciach zafundować sobie motyw motyli - przecież one też mocno kojarzą nam się z wiosną!

Najnowsze