Wiosna 2021 - te stylówki będą rządzić na ulicach. Dzięki nim poczujesz się jak prawdziwa gwiazda mody!

2021-01-17 17:24 Ewelina Kulasza
wiosna, dziewczyna
Autor: pixabay.com

Pierwszy dzień wiosny w 2021 roku wypada 20 marca. Na tę porę roku z utęsknieniem czeka wiele osób. Powód? Cieplejsze i dłuższe dni, a w dodatku zrzucenie zimowych kurtek. Wiele dziewczyn czeka na ten moment, by założyć lżejszą kurtkę, sukienkę czy też balerinki. Jakie stylówki będą rządzić na ulicach wiosną w 2021 roku? Propozycje znajdziecie poniżej.

Wiosna 2021 - jakie stylówki będą rządzić w najbliższych miesiącach? To ciekawi każdą dziewczynę, która interesuje się modą i uwielbia dobrze wyglądać o każdej porze dnia i nocy. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie? Oczywiście zmiana garderoby! Zimowe kurtki, grube swetry, czapki i szaliki wędrują na dno szafy i odchodzą na jakiś czas w zapomnienie. Królować będą zatem kolorowe ubrania, kurtki ramoneski, cienkie płaszczyki i lekkie buty. Jak co roku, Instytut Pantone ogłosił kolory, które będą wyznaczać największe trendy w nadchodzącym sezonie. Najmodniejszymi barwami zbliżającej się wiosny jest między innymi rozświetlająca żółć, szarość, delikatny beż zmieszany z kremem, francuski błękit, a także spokojna, jasna zieleń.

Wiosna 2021 zapowiada się bardzo obiecująco. Z czym łączyć modne kolory i jakie stylizacje podbiją ulice? Zerknijcie na inspiracje poniżej - z pewnością przykują waszą uwagę!

Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!

Wiosna 2021 - modne stylizacje

Wiosną 2021 będą rządzić oczywiście kurtki ramoneski, a także bomberki i cienkie płaszcze. Nie można zapomnieć również o kozaczkach w jaśniejszych odcieniach i białych spodniach, które idealnie pasują do beżu lub pasteli. Sukienki w kwiaty, trampki i ... jeans. Powrócą także tuniki, kamizelki sweterkowe, swetry w warkocze i sukienki na chłodniejsze dni również ala sweterkowe. Sprawdźcie w galerii, które stylizacje zostaną bardzo dobrze odebrane podczas nadchodzącej wiosny.

Najnowsze