INNA wraca tanecznym krokiem! Piosenka Wherever You Go HITEM jesieni 2022? [TYLKO U NAS]

2022-08-25 12:01
INNA wraca tanecznym krokiem! Piosenka Wherever You Go HITEM jesieni 2022? [TYLKO U NAS]
Autor: Global Records Poland INNA wraca tanecznym krokiem! Piosenka Wherever You Go HITEM jesieni 2022? [TYLKO U NAS]

Wheverer You Go to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuję się INNA! Uwielbiana przez polskich słuchaczy wokalistka postanowiła zrobić Wam niespodziankę i ujawnić fragment swojej świeżej, jesiennej propozycji za pośrednictwem ESKA.pl!

INNA sprawi, że jesień 2022 upłynie nam pod znakiem tańca, radości i zabawy. Gdziekolwiek pójdziecie warto wziąć ze sobą uśmiech i dobry nastrój! Wherever You Go to tytuł nowej piosenki, którą rumuńska gwiazda zaprezentowała przedpremierowo, tylko na ESKA.pl! Wcześniej przypomniała o sobie wydając utwór Up, a także hit Cool Me Down, za produkcję którego odpowiada polski producent Gromee. Wherever You Go swoją premierę ma 26 sierpnia 2022, ale Wy już teraz możecie poznać ekskluzywny fragment przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!

HIT LATA 2022 - wybierzcie najgorętszą piosenkę wakacji! [FINAŁ]

INNA wraca tanecznym krokiem! Wherever You Go TYLKO U NAS!

Inna - piosenka Wherever You Go

Wherever You Go jest jednym z tych utworów przedłużających lato. Inna przedstawia wszechogarniającą miłosną historię. Dzięki chwytliwemu refrenowi i bujającym bitom mamy do czynienia z tanecznym kawałkiem odpowiednim na weekendy z imprezą! Będziecie tańczyć całą noc.

Sara James w wielkim FINALE America's Got Talent! Kiedy zawalczy o DUŻE pieniądze? [DATA]

Za utwór odpowiadają: Yoshi Breen, Nonô, Alex Cotoi, Elena Alexandra Apostoleanu. Tekst napisali: Yoshi Breen, Nonô, Elena Alexandra Apostoleanu. Produkcją zajął się Alex Cotoi, Marcel Botezan, Sebastian Barac.

INNA ma za sobą lato pełne koncertów i festiwali zarówno w Rumunii, jak i w Turcji, Finlandii, Estonii, Belgii, czy na Litwie. Zdecydowanie głównym momentem tego sezonu była jej obecność na scenie Tomorrowland z Timmy Trumpetem i Dimitri Vegas i Like Mike, przed ponad 200 000 ludzi. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze