Sara James w wielkim FINALE America's Got Talent! Kiedy zawalczy o DUŻE pieniądze? [DATA]

2022-08-25 10:01
Sara James w wielkim FINALE America's Got Talent! Kiedy zawalczy o 1 milion dolarów? [DATA]
Autor: screen z filmu na YouTube: Sara James Sings "Rocket Man" by Elton John | STUNNING Performance | AGT 2022 / America's Got Talent Sara James w wielkim FINALE America's Got Talent! Kiedy zawalczy o 1 milion dolarów? [DATA]

Sara James po tym, gdy zrobiła wielką furorę w eliminacjach i otrzymała złoty przycisk od Simona Cowella, następnie wywołała gęsią skórkę podczas półfinałowego występu, teraz zawalczy o zwycięstwo w amerykańskim Mam Talent! 14-letnia wokalistka z Polski nie zamierza zwalniać tempa. Bez presji i stresu wystąpi w wielkim finale! Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Sara James - kiedy w finale Mam Talent?

Sara James w finale America's Got Talent! A to wszystko za sprawą swojego perfekcyjnego wykonania utworu Rocket Man od Eltona Johna. Miał on miejsce w nocy z 23 na 24 sierpnia 2022. Simon Cowell nie żałował, że w czasie eliminacji wcisnął złoty przycisk, automatycznie przenosząc uczestniczkę do odcinka na żywo. Absolutny geniusz. Słyszałaś powiedzenie "uczynić piosenkę swoją własną"? To jest to, co zrobiłaś, mówił najbardziej surowy juror programu. Choć opinie oceniających na temat występu Sary James były bardzo pozytywne, to jednak zostawała doza niepewności, czy Polka dostanie się do finału programu. O tym ostatecznie decydowali obywatele Stanów Zjednoczonych, w specjalnym głosowaniu, które rozpoczęło się zaraz po telewizyjnym talent-show. Skończyło się ono 24 sierpnia o godzinie 13:00 czasu polskiego. Wyniki pierwszego z pięciu półfinałów amerykańskiego Mam Talent przedstawiono, w czasie odcinka specjalnego. Na szczęście widzów również urzekł mocny głos 14-letniej wokalistki z Ośna. Amerykanie zdecydowali też, że oprócz Sary James do wielkiego finału awansował francuski magik, Nicolas Ribs.

Sara James wywołała CIARKI w półfinale America's Got Talent. Ona wygra ten program!

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Sara James - kiedy w finale Mam Talent?

Sara James w finale amerykańskiego Mam Talent na pewno znów zaskoczy doborem piosenki jurorów, publiczność i internautów. Zaśpiewa hit Whitney Houston, do której jest słusznie porównywana, czy może postawi na utwór od Beyonce, której chce iść śladami? O tym przekonamy się w nocy z 13 na 14 września, kiedy to odbędzie się wielki finał America's Got Talent. Polka będzie rywalizować z dziesięciorgiem konkurentów o ogromną kwotę pieniężną. Zwycięzca Mam Talent Ameryka zgarnie 1 milion dolarów, co przy obecnym kursie walut daje około 4 miliony 775 tysięcy złotych. Oprócz tego laureat wygrywa możliwość wystąpienia w Las Vegas Strip jako headliner! To pełen neonów bulwar Strip z ekskluzywnymi hotelami i kasynami, który jest główną atrakcją Las Vegas. 

Warto wspomnieć, że to największy sukces, jeśli chodzi o Polaków w amerykańskiej odsłonie Mam Talent. O finał otarł się inny Polak, urodzony w 2000 roku, Marcin Patrzałek.

Sara James - rodzice, wiek, AGT, ojciec, koncerty, chłopak, obywatelstwo, zarobki

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze