HIT LATA 2022 - wybierzcie najgorętszą piosenkę wakacji! [FINAŁ]

2022-09-03 12:21
HIT LATA 2022 - wybierzcie najgorętszą piosenkę wakacji! [FINAŁ]
Autor: canva.com HIT LATA 2022 - wybierzcie najgorętszą piosenkę wakacji! [FINAŁ]

Energiczny, porywający do tańca, , a może przeciwnie - spokojny, smutny, sentymentalny i nostalgiczny? To Wy decydujecie o tym, jaki jest HIT LATA 2022! Pierwszy półfinał wystartował 19 lipca. Drugi półfinał natomiast 1 sierpnia. Takim sposobem spośród 50. piosenek poznaliśmy najlepszych wakacyjnych - 20 utworów. Teraz przyszedł czas na wielki finał i wybór hymnu lata 2022! Poznajcie szczegóły.

HIT LATA 2022 - piosenka, która będzie mieć najwięcej głosów stanie się hymnem tegorocznych wakacji. Od 12 sierpnia do końca miesiąca decydujecie i wybieracie ten jeden kawałek, który już na zawsze będzie się kojarzyć z wyjątkowym, słonecznym i wakacyjnym czasem. Jak brzmi hit lata 2022? Być może jak pozytywnie brzmiąca piosenka Send Me Your Love od Gromeego? Właśnie ten numer wygrał pierwszy półfinał. A może hitem wakacji jest świeża propozycja od Michaela Patricka Kelly'ego? Best Bad Friend to zwycięzca drugiego półfinału. A może wygra ktoś inny? W wielkim finale, po dwóch rozegranych półfinałach, bierze udział 20 najgorętszych hitów lata 2022.

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

HIT LATA 2022 - GŁOSOWANIE

Od kilku lat najgorętszy hit lata wybieracie na ESKA.pl. W poprzednich latach królował m.in. Alvaro Soler z piosenką Animal, Shawn Mendes z hitem In My Blood, czy chociażby Michael Patrick Kelly z Beautiful Madness. Czy członek rozśpiewanej rodziny wygra drugi rok z rzędu? Tegoroczne lato pod względem hitów jest obfite, więc przed wami trudne zadanie. 31 sierpnia o godzinie 15:00 poznacie dokładny raport z głosowania, czyli liczbę oddanych głosów w finale, ale przede wszystkim HIT LATA 2022. Głosujcie poniżej:

Co słychać u polskich gwiazd?

Włącz podcast i posłuchaj, co zdradzają nam GOŚCIE RADIA ESKA!

Listen to "Skolim zdradza, jak zajechał dwa auta i jak treningi MMA pomogły mu odstawić alkohol" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze