In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

i

Autor: ESKA.pl / Sony Music Poland In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton prosto z Seattle z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

2020-05-22 19:00

Ray Dalton, to od tej pory postać znana, nie tylko za sprawą hitu Can't Hold Us z Macklemorem, Don't Worry z norweskim duetem Madcon, czy solowego nagrania In My Bones. Od teraz znany również za sprawą wyjątkowego, ekskluzywnego koncertu, który dał w ramach Domowego Grania na ESKA.pl!

Ray Dalton to wokalista, który dał się poznać za sprawą współpracy z Macklemorem i Ryanem Lewisem przy megahicie Can't Hold Us, czy chociażby z motywującego utworu Don't Worry, nagranego z norweskim duetem Madcon. Słuchacze Radia ESKA poznali amerykańskiego wokalistę również za sprawą jego solowego hitu In My Bones. Ray Dalton od tego momentu, czyli od 22 maja, znany także będzie z wyjątkowego, akustycznego, który dał w Domowym Graniu na ESKA.pl! Prosto ze swojego mieszkania w Seattle na początek, wspólnie ze swoim gitarzystą Danem, zagrał singiel pozytywnie nastrajający singiel If You Fall. W koncertowej setliście nie mogło zabraknąć megahitu, na który możecie głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20 - In My Bones. Takiej wersji jeszcze nie słyszeliście, a na pewno przypadnie wam do gustu.

Jeśli przegapiliście występ Raya Daltona w Domowym Graniu na ESKA.pl - podrzucamy cały występ poniżej. Miłej zabawy!

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym. Dużą popularnością cieszył się również występ Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy.

Już w poniedziałek, 25 maja zagra dla Was artysta, który obecnie rzadko kiedy koncertuje, więc warto zobaczyć, w jakiej jest formie. Mowa o Ronnie Ferrari!