Igor Kowalski i Jakub Nowak - BITWY w The Voice of Poland 12. Zrobiło się gorąco!

2021-10-16 20:45
Igor Kowalski i Jakub Nowak
Autor: TVP

Po emocjonalnych Przesłuchaniach w Ciemno, przyszła pora na Bitwy. To kolejny etap w The Voice of Poland 12, który doda wszystkim niesamowitej energii. Na scenie zmierzyli się ze sobą między innymi Igor Kowalski i Jakub Nowak z drużyny Sylwii Grzeszczak. Kto wygrał muzyczne starcie? Było gorąco, bo zdarzyła się kradzież!

The Voice of Poland 12 - BITWY 16.10.2021. W sobotnim odcinku muzycznego show do rywalizacji stanęli dwaj muzycznie uzdolnieni artyści z drużyny Sylwii Grzeszczak. Mowa o Igorze Kwiatkowskim i Jakubie Nowak, którzy na scenie pokazali na co ich stać. Ich występ był istną petardą, a w dodatku stało się coś, czego nie spodziewał się nikt! Po zaśpiewaniu przez chłopaków utworu Everlasting Love - Jamie Cullum zrobiło się gorąco, ponieważ nastąpiła kradzież! Który uczestnik został skradziony do innej drużyny? Będziecie w szoku!

Wojna w The Voice of Poland! "Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać"

Igor Kowalski i Jakub Nowak - BITWY. Kto wygrał?

To szczęśliwy odcinek zarówno dla Igora Kowalskiego, jak i Jakuba Nowaka. Obaj uczestnicy zostali w programie, ponieważ na scenie dali czadu! W dodatku nastąpiła kradzież przez Marka Piekarczyka, który do swojej drużyny zabrał właśnie Jakuba. Jak chłopaki poradzą sobie w kolejnym etapie? O tym przekonamy się niebawem.

Sonda
The Voice of Poland 12 - kto jest najbardziej wymagającym trenerem?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze