Marta Dzwonkowska wygra The Voice of Poland? Jej wykonanie hitu Rity Ory jest nieprawdopodobne!

2021-10-12 11:42
Marta Dzwonkowska
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Zakończyły się Przesłuchania w ciemno do 12. edycji The Voice of Poland. Trenerzy skompletowali już swoje drużyny co oznacza, że rozpoczyna się prawdziwa walka o wygraną. Podczas castingów usłyszeliśmy wiele wyjątkowych głosów. Jedną z najbardziej porywających uczestniczek jest Marta Dzwonkowska. Czy ma szanse wygrać show?

Przesłuchania w ciemno do The Voice of Poland przyniosły wiele emocji. Przed nami kolejny etap formatu - Bitwy. Czas na wspólną pracę trenerów oraz wokalistów, którzy zakwalifikowali się do programu. Wielu fanów The Voice of Poland niecierpliwie czeka na kolejny występ Marty Dzwonkowskiej. Na castingu do show artystka zaśpiewała hit z repertuaru Rity Ory - Hot Right Now. Swoim wykonaniem rozgrzała do czerwoności jury i publiczność programu. Walczyli o nią Sylwia Grzeszczak oraz Tomson i Baron. Ostatecznie Marta zdecydowała się dołączyć do ekipy chłopaków. Czy wokalistka wygra program?

Estera Androsiuk - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Jej głos wprawia w osłupienie!

Wojna w The Voice of Poland! "Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać"

Marta Dzwonkowska - The Voice of Poland

Warto zauważyć, że VoP12 to nie pierwszy talent show, w którym Marta brała udział. Wokalistka wystąpiła także w 3. edycji popularnego formatu, który emitowany był na antenie stacji TVN - X Factor. Marta dotarła do finału programu. Jej wykonanie na scenie The Voice of Poland jak dotąd obejrzano prawie 50 tysięcy razy. Internauci pozytywnie wypowiadają się na temat jej coveru w komentarzach pod filmem na YouTube. Oto kilka z nich:

- Cudowny występ 🔥 Wspaniały głos 😻

- Petarda! Bardzo profesjonalnie - wszystko trafione🥰

- Suuuper

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze