Igor Jakubowski - kim jest uczestnik Big Brothera 2019?

2019-06-16 21:35 M.C.
Igor Jakubowski - kim jest uczestnik Big Brothera 2019?
Autor: Materiały prasowe X-News Igor Jakubowski

Słynne reality show wróciło na antenę! Big Brother 2019 jest już emitowane na antenie telewizji TVN. Przez 90 dni kilkanaście osób będzie musiało żyć ze sobą na terenie jednego domu. Jednym z uczestników programu jest Igor Jakubowski. Kim jest ten mężczyzna i czym może nas zaskoczyć w Big Brotherze 2019? Najważniejsze informacje na jego temat zebraliśmy na ESKA.pl.

Igor Jakubowski - kim jest uczestnik Big Brothera 2019? Takie pytanie zadają sobie wszyscy widzowie reality show. Program wraca na antenę TVN po wieloletniej przerwie. Kilkanaście osób o zupełnie różnych charakterach i doświadczeniach będzie żyło ze sobą w jednym domu przez 90 dni. Konflikty, uczucia i wielkie emocje są nieuniknione! Jak będzie sobie z tym radził Igor Jakubowski? Być może w przetrwaniu trzech miesięcy w odizolowaniu od świata pomoże mu jego sportowa dyscyplina.

Przeczytaj też: Big Brother 2019 - kim jest Wielki Brat w nowej edycji?

Kim jest Igor Jakubowski z Big Brothera?

Igor Jakubowski to jeden z uczestników nowej edycji reality show Bog Brother. Urodził się w 6 sierpnia 1992 w Żorach. Oznacza to, że w 2019 roku kończy 27 lat. Jak poradzi sobie w domu Wielkiego Brata? Uczestnik jest sportowcem, więc można po nim oczekiwać dyscypliny i opanowania. Z drugiej strony, jego dziedzina sugeruje wybuchowość.

Igor Jakubowski jest bowiem bokserem. Zaczynał od kategorii wagowej do 66 kg. Obecnie jest zawodnikiem wagi ciężkiej do 91 kg. Trenuje i stacza pojedynki w barwach klubu Zagłębie Konin.

Igor ma na swoim koncie kilka bokserskich sukcesów. W 2014 zwyciężył w Turnieju im. Feliksa Stamma. Tego samego roku został też mistrzem Unii Europejskiej, a w 2015 wywalczył wicemistrzostwo Europy. W 2016 reprezentował Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio. Igor Jakubowski jest też wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski.

Igor Jakubowski w Big Brother 2019

Co skłoniło Igora do wzięcia udziału w programie Big Brother 2019? Okazuje się, że bokser od ma aktualnie przymusową przerwę w karierze, której powodem jest uraz ręki. Wolny czas postanowił wykorzystać na zmierzenie się z wyzwaniem, jakim jest życie w domu Wielkiego Brata.

Jestem w chwilowym zawieszeniu, ponieważ odnowiła mi się kontuzja ręki. Przeszedłem trzy operacje, dwie nie dały efektu. Chodzi mi o to, żeby się spełniać w życiu, robić to, co lubię i cieszyć się tym. Ważne jest dla mnie to, żeby nie zawodzić ludzi, żeby zawsze być szczerym. Wolę zawsze to, co myślę, powiedzieć prosto w oczy - powiedział podczas prezentacji uczestników Big Brothera 2019.

Jak Igor Jakubowski poradzi sobie w Big Brotherze 2019? Będziemy się o tym przekonywać w najbliższym czasie.

Najnowsze