Big Brother 2019: plan transmisji w TVN7 i TVN. Dni i godziny emisji reality show

2019-03-20 11:12
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF Agnieszka Woźniak-Starak

Wszystko wskazuje na to, że ta edycja Big Brothera będzie absolutnym numerem jeden w telewizyjnej ramówce. Bardzo dba o to sama stacja, planując transmisje telewizyjne i odcinki programu nawet po kilka razy dziennie! Kiedy i w jakich godzinach będzie można śledzić wydarzenia z domu Wielkiego Brata? Sprawdźcie, aby nie przegapić!

Big Brother 2019: plan transmisji w TVN7 i TVN. Dni i godziny emisji reality show. Kiedy dokładnie będą ukazywały się kolejne odcinki programu? 15 uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata. W programie zmierzą się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię publiczności oraz współmieszkańców i zawalczyć o zwycięstwo. Sprawdź, w jakie dni i o jakich godzinach śledzić emisję Big Brothera na TVN7 i TVN.

Big Brother 2019 - ile dni uczestnicy będą zamknięci w domu? Kiedy finał edycji?

Big Brother 2019: plan transmisji w TVN7

  • Big Brother Pobudka, poniedziałek-piątek g. 09:50
  • Big Brother Popołudnie, poniedziałek-piątek g. 13:35
  • Big Brother Podwieczorek, poniedziałek-piątek g. 16:40

Krótkie wejścia na żywo ukazujące codzienne życie mieszkańców Domu Wielkiego Brata.

  • Big Brother, poniedziałek-piątek g. 20:00

Program podsumowujący najciekawsze wydarzenia dnia w Domu Wielkiego Brata. Pełna emocji relacja z życia uczestników odciętych od zewnętrznego świata. Co myślą o sobie nawzajem? Jaką taktykę obrali, kto zdobył przyjaciół, a komu grozi nominacja?

  • Big Brother Nocą, poniedziałek – czwartek g. 23:15

Interaktywne studio na żywo, do którego zapraszani będą dziennikarze, influencerzy, ludzie mediów oraz eksperci. Goście wraz z prowadzącym omówią najciekawsze wydarzenia z Domu Wielkiego Brata oraz podejrzą co aktualnie dzieje się w Domu.

  •  Big Brother Raport, sobota g. 20:00

Interaktywne studio na żywo, podsumowujące nominacje bieżącego tygodnia. Goście dyskutują o tym, kto z dwójki nominowanych uczestników ma większe szanse na pozostanie w Domu Wielkiego Brata.

  • Big Brother Nocą + sobota  g. 23:10

Relacja na żywo z wydarzeń w Domu. Wielki Brat podejrzy uczestników w intymnych sytuacjach dodając swój subiektywny komentarz. Tu wszystko może się zdarzyć.

  •  Big Brother Arena, niedziela g. 20:00

Program na żywo prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Gospodarze show porozmawiają z rodziną i przyjaciółmi nominowanych oraz połączą się na żywo z uczestnikami, a widzowie zadecydują kto z domowników bezpowrotnie opuści Dom Wielkiego Brata. Jedno jest pewne, w tym programie nie zabraknie emocji!

  • Big Brother Tydzień, poniedziałek, g. 08:45

Program podsumowujący najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia w Domu Wielkiego Brata. Od wyniku zeszłotygodniowych eliminacji, przez zadanie tygodniowe, aż po kolejne nominacje. Big Brother Tydzień podsumuje wszystko, co najciekawsze i warte uwagi widza.

Najdłużej emitowane polskie seriale to... Galeria

Big Brother 2019: plan transmisji w TVN

  • Big Brother Tydzień, niedziela, g. 18:00

Program podsumowujący najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia w Domu Wielkiego Brata. Od wyniku zeszłotygodniowych eliminacji, przez zadanie tygodniowe, aż po kolejne nominacje. Big Brother Tydzień podsumuje wszystko, co najciekawsze i warte uwagi widza.

NAJNOWSZE