IEM Katowice 2023 - cztery drużyny w walce o slota w mistrzostwach Polski! Kiedy i gdzie oglądać?

2022-12-08 11:31
IEM
Autor: Materiały prasowe

Z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej już się pożegnaliśmy, ale za niespełna dwa miesiące czekają nas mistrzostwa CS:GO w Katowicach! Jednak zanim to nastąpi, trzeba wybrać reprezentanta naszego kraju. O polskiej reprezentacji podczas Intel Extreme Masters Katowice 2023 zadecydują nadchodzące starcia w ramach ESL Mistrzostw Polski.

ESL Mistrzostwa Polski to najstarsza liga e-sportowa w Polsce. Finały pierwszego sezonu, gdy turniej istniał jeszcze pod nazwą ESL Pro Series Poland, miały miejsce w 2009 roku. Rozgrywki w Counter Strike 1.6, Pro Evolution Soccer 2009 i Americas Army odbyły się wówczas w kultowym warszawskim klubie Stodoła. Za czasów ESL Pro Series Poland w turnieju brały udział takie drużyny jak Virtus.pro, Złota Piątka, która zwyciężyła turniej rangi Major – Intel Extreme Masters Katowice 2014. Jubileuszowa edycja największego cyklu turniejów CS:GO w Polsce otrzyma nową identyfikacją wizualną. Po odświeżeniu marki ESL w 2019 roku i nowej, odświeżonej identyfikacji Intel Extreme Masters (IEM) na początku tego roku, nadszedł czas, aby cykl turniejów ESL National Championship poszedł w ich ślady i otrzymały zaktualizowany, atrakcyjny wygląd. Nowa identyfikacja kładzie nacisk na większą spójność elementów graficznych i wzmocnienie marki swojego globalnego ekosystemu esportowego.

Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA 2022. Jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć prezenty?

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63

ESL Mistrzostwa Polski - finał

O polskiej reprezentacji podczas Intel Extreme Masters Katowice 2023 zadecydują nadchodzące starcia w ramach ESL Mistrzostw Polski. Czym jest ESL MP?

  • Jest to najdłużej istniejący cykl turniejów esportowych w Polsce
  • Są to jedyne polskie rozgrywki, w których stawką poza nagrodą pieniężną jest również awans na prestiżowy turniej INTEL EXTREME MASTERS KATOWICE 2023!
  • Stwarzają możliwość dla graczy stawiających swoje pierwsze kroki na scenie esportowej na sprawdzenie się w profesjonalnych rozgrywkach

Twoje 5 Minut 2 - kiedy? Friz zna już zwycięzców programu!

Finał ESL Mistrzostw Polski - kiedy i gdzie oglądać?

Wszystkie mecze transmitowane są na oficjalnym kanale esl_csgo_pl na Twitchu, zapraszamy do oglądania półfinałów już w najbliższą sobotę od godziny 16:00. Podobnie jak w przypadku zeszłorocznej jesiennej edycji, po wyłonieniu zwycięskiej drużyny, 12 grudnia, odbędzie się oficjalna gala ESL Mistrzostw Polski, która podsumuje 25. sezon oraz nagrodzi wyróżniających się zawodników.

Informacje o turnieju oraz harmonogram znajdziecie pod tym linkiem: https://pro.eslgaming.com/polska/

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze