Kto jest Twoim Mikolajem

i

Autor: Radio ESKA Kto jest Twoim Mikołajem

Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA 2022. Jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć prezenty?

2022-11-29 15:05

Chcesz podarować wyjątkowy prezent bliskiej osobie, ale brakuje Ci pomysłu? Mamy na to rozwiązanie! Stań się Świętym Mikołajem! Już teraz możesz dołączyć do naszej zabawy i zgarnąć fantastyczne upominki! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kto jest Twoim Mikołajem? - to już kolejna odsłona naszej zabawy, dzięki której sprawisz radość ukochanej osobie. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a w ten wyjątkowy czas warto pomyśleć o bliskich i zastanowić się, co zrobić, aby poczuli się wyjątkowo. Jeżeli magia zbliżających się świąt daje Wam się we znaki i chcielibyście na antenie Radia ESKA obdarować bliską osobę wspaniałym prezentem, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń. Szczegóły akcji podajemy poniżej.

Kto jest Twoim Mikołajem? - na czym polega zabawa?

Jeżeli zgłosisz się do naszej zabawy i napiszesz, co chcesz podarować bliskiej osobie, my zatelefonujemy do niej i jeżeli zgadnie, że to właśnie Ty jesteś jej Świętym Mikołajem, zgarnie nagrodę. Co więcej, mamy również coś dla Ciebie. W tym roku przygotowaliśmy niezwykłe upominki od Play - Samsung Galaxy A13 5G oraz Xiaomi Redmi A1.

Po raz kolejny sponsorem akcji jest Play, a każdy Mikołaj ma szansę zgarnąć smartfona.

Zatem nie zwlekaj, czekamy na twoje zgłoszenie!

Kto jest Twoim Mikołajem? - jak się zgłosić?

Aby stać się Świętym Mikołajem, już teraz wypełnij formularz, który dostępny jest na stronie ktojesttwoimmikolajem.eska.pl. Po odesłaniu zgłoszenia, wystarczy czekać na telefon od naszego prowadzącego!

Kto jest Twoim Mikołajem 2023 - zgarnij wymarzone prezenty