I Don't Care i Shape Of You MASHUP - hity pasują do siebie idealnie!

2019-05-14 12:12
I Don't Care i Shape Of You MASHUP - hity pasują do siebie doskonale!
Autor: fot./screen/youtube.com/ Justin Bieber / Ed Sheeran I Don't Care i Shape Of You

Na efekty tej współpracy czekali wszyscy fani Eda Sheerana i Justina Biebera. Obaj gwiazdorzy opublikowali niedawno piosenkę I Don't Care. Popowy kawałek momentalnie stał się wielkim hitem. Nic więc dziwnego, że w sieci błyskawicznie pojawiły się jego covery i przeróbki. Szczególnie ciekawie brzmi połączenie utworu z innym hitem - Shape Of You. Na ESKA.pl usłyszycie, jak brzmi ten mashup.

I Don't Care i Shape Of You - mashup obu piosenek trafił do sieci niedługo po premierze wspólnego dzieła Eda Sheerana i Justina Biebera. Kawałek I Don't Care był długo oczekiwany przez fanów obu muzyków. Gdy w końcu został opublikowany, natychmiast okrzyknięto go hitem. Na YouTube pojawiły się też zapowiedzi szalonego teledysku, który ma towarzyszyć piosence. Trailer podbił serca słuchaczy.

Idealne dopasowanie hitów - I Don't Care i Shape Of You

I Don't Care to świetne połączenie stylów obu muzyków. Popowa charyzma Justina Biebera jest w piosence doskonale uzupełniana przez muzyczną wrażliwość Eda Sheerana. Ich wspólna piosenka to poważny kandydat do miana hitu lata 2019.

Dla jednego z youtuberów to połączenie najwyraźniej nie wystarczyło. Postanowił więc dodać jeszcze jeden składnik. Zauważył, że I Don't Care idealnie pasuje rytmem i melodią do Shape of You - jednego z największych hitów Eda Sheerana, który znalazł się na płycie ÷ z 2017 roku.

Utwory połączone w mashup pojawiły się na kanale Music Maestro Mashups. Przyznajcie, że razem brzmią świetnie!

Najnowsze