I Don't Care po polsku! Jak brzmi hit Eda Sheerana i Justina Biebera w naszym języku?

2019-05-13 11:37
I don't care
Autor: YouTube/ Ed Sheeran i Dziemian

I Don't Care to utwór, który wspólnie wykonują Justin Bieber i Ed Sheeran. Piosenka na kanale Eda Sheerana w zaledwie 3 dni uzyskała ponad 23 miliony odsłon! Obecnie cały świat z zapartym tchem oczekuje teledysku. Już teraz w internecie usłyszeć można wyjątkową, polską wersję utworu! Czy brzmi równie dobrze, jak sam oryginał? A może w naszym języku jest jeszcze lepsza? Sprawdźcie na ESKA.pl!

I Don't Care, to utwór, który z pewnością ma szanse zostać największym hitem roku 2019. Romantyczna piosenka wykonywana przez Justina Biebera i Eda Sheerana oczarowała już słuchaczy na całym świecie. Do numeru powstał również zabawny teledysk. Obydwaj panowie pojawią się w różnych zakątkach świata. Każdy z nich przywdziewa również zaskakujące przebranie. Jak brzmiałby tekst piosenki w języku polskim? My już wiemy!

Zobacz też: Ed Sheeran i Justin Bieber zabierają fanów w podróż! Kolorowy teledysk gotowy! [PREMIERA]

I Don't Care - piosenka w języku polskim

I Don't Care w języku polskim zaśpiewał Dziemian. YouTuber znany jest z ciekawych coverów i tłumaczeń. Tworzy również własne autorskie kompozycje. Nowy kawałek Biebera i Sheerana wykonał akustycznie, jedynie z gitarą. Tekst przetłumaczony został dosłownie, lecz nie odebrało mu to uroku. Jak brzmi miłosna piosenka w języku polskim? Przekonajcie się sami! Utworu posłuchać możecie poniżej. 

Przeczytaj też: Fani Roksany Węgiel tego się nie spodziewali. Muszą uzbroić się w cierpliwość

Najnowsze