Billie Eilish i Justin Bieber pracują nad wspólnym utworem! To zapowiedź nowej płyty wokalisty?

2019-05-05 13:12
Billie Eilish, Justin Bieber
Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News, Pap Nation / SplashNews.com/East News

Czy w końcu możemy spodziewać się nowych informacji na temat bardzo długo wyczekiwanej płyty Justina Biebera? Wśród fanów wokalisty pojawiła się kolejna iskierka nadziei. Od pewnego czasu coraz więcej mówi się o muzycznym powrocie Justina, a teraz mamy na to kolejny dowód! Billie Eilish wyznała, że rozpoczęła współpracę z muzykiem!

Billie Eilish i Justin Bieber pracują nad nowym utworem na nadchodzącą płytę artysty? Wiele na to wskazuje! Na nowy album Justina czekamy już 4 długie lata, odkąd ukazała się jego ostatnia płyta, Purpose. W 2017 roku zakończyła się natomiast trasa promująca ją i od tego czasu z niecierpliwością liczymy na znak, że Bieber znów wrócił do studia.

Billie Eilish i Justin Bieber rozpoczęli współpracę

17-letnia wokalistka, która sama niedawno wydała swój pierwszy album, wielokrotnie podkreślała, że od zawsze była fanką Justina Biebera. Eilish w wywiadach wspominała także, że twórczość Kanadyjczyka stanowi inspirację do jej własnych piosenek. Wygląda na to, że jej marzenie w końcu się spełni! Billie w wywiadzie dla francuskiego serwisu madame.lefigaro.fr wyznała, że obecnie rozpoczęła współpracę z Justinem Bieberem:

Nasza [Billie i jej brata] muzyka jest stworzona dzięki temu, co pokazali nam nasi rodzice: od jazzu po Beatlesów, od Kurta Vile po Justina Biebera, z którym w tym momencie współpracuję.

Justin Bieber pracuje nad nową płytą?

Potwierdzenie współpracy z Eilish nie jest jedyną przesłanką świadczącą o tym, że Bieber planuje powrót. Jakiś czas temu manager Justina wrzucił na Instagram enigmatycznie zdjęcie, na którym widać Biebera i Eda Sheerana w bardzo podobnych pozach. Mimo że żadne informacje nie zostały potwierdzone, wśród fanów obydwu muzyków od razu pojawiły się głosy o rzekomej współpracy. Co więcej, Bieber wystąpił także gościnnie na Coachelli podczas koncertu Ariany Grande. Czy szykuje się na wielki powrót? Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że jak najszybciej poznamy więcej szczegółów!

Najnowsze