Reality show

"Hotel Paradise". To ona jest dziewczyną Rocha! Jak zmieniła się Luiza? Kilka lat temu próbowała swoich sił w "Top model"

Fanów programu "Hotel Paradise" zaskoczyła wiadomość o związku Rocha z 7. edycji z Luizą, która była gwiazdą 3. odsłony show. Piękna pół-Polka, pół-Algierka stworzyła przed kamerami związek z Maurycym, jednak ich relacja nie przetrwała. Jak zmieniła się Luiza Benzouaoua? Pamiętacie, że kiedyś próbowała swoich sił w "Top model"?

Spis treści

  1. Roch Krzyżański i Luiza Benzouaoua są parą 
  2. Luiza w "Hotel Paradise 3" stworzyła związek z Maurycym 
  3. Luiza z "Hotel Paradise" brała udział w "Top model" 
  4. Luiza z "Hotel Paradise" na prywatnych zdjęciach. Jak się zmieniła? 

Roch Krzyżański i Luiza Benzouaoua są parą 

Roch Krzyżański dał się poznać widzom jako uczestnik siódmej edycji "Hotel Paradise". W miłosnym show w rajskiej willi stworzył kilka związków, jednak najbliżej było mu do Justyny, z którą doszedł do finału. To jednak nie oni weszli na Ścieżkę Lojalności, bo byli uczestnicy tej edycji bardziej zaufali relacji Kori i Jacka

Roch wielokrotnie podpadał widzom swoim zachowaniem. Wielu fanów uważało go za manipulatora, który wpływa negatywnie na atmosferę w show. 

Tak naprawdę nasz kontakt się urwał już po wyjściu z hotelu. Jak wyłączyły się kamery, to Roch raczej nie chciał już kontynuować tej relacji. To dla mnie było największym zdziwieniem. Ja próbowałam, czasem coś napisałam. Mieliśmy kontakt taki sporadyczny, ale relacji romantycznej z tego nie było - zdradziła relacji cozatydzien.tvn.pl

Niedawno wyszło na jaw, że Roch Krzyżański spotyka się z Luizą Benzouaouą, która brała udział w 3. edycji "Hotel Paradise". Początkowo fani tylko snuli domysły, że tych dwoje może coś łączyć, jednak filmik na Instagramie Luizy rozwiał wszelkie wątpliwości. 

Luiza w "Hotel Paradise 3" stworzyła związek z Maurycym 

Piękna Luiza była jedną z najmłodszych uczestniczek 3. edycji show "Hotel Paradise". 20-letnia wówczas mieszkanka Warszawy przybyła do rajskiej willi jako modelka i miłośniczka tańca oraz kina, która wraz z mamą prowadziła butik z ubraniami plus size. 

Jako swój ideał wskazywała mężczyznę wysokiego wysportowanego, z poczuciem humoru, wyluzowanego i kompromisowego, lubiącego się wygłupiać, ale z drugiej strony stanowczego i konkretnego. 

Dziewczyna przyciągała uwagę swoją egzotyczną urodą, którą zawdzięcza pochodzącemu z Algierii ojcu. W "Hotelu Paradise" Luiza stworzyła mocna relację z Maurycym. Choć w show opierała się ona jedynie na przyjaźni, po zakończeniu programu para zaczęła być z sobą na poważnie. 

Ich związek jednak nie przetrwał, a oni postanowili wrócić do relacji przyjacielskiej. 

Czytaj także: Najpopularniejsi uczestnicy "Hotelu Paradise"

Luiza ponownie pokazała się przed kamerami jako uczestniczka specjalnej edycji "Hotel Paradise. All Stars". W tej samej odsłonie programu pojawił się także Maurycy. 

Luiza z "Hotel Paradise" brała udział w "Top model" 

Dziewczyna Rocha Krzyżańskiego w 2018 roku wzięła udział w 7. edycji programu "Top model". Nazwiska Luizy nie można jednak znaleźć na liście finałowej czternastki, która walczyła o swoje marzenia w programie. Okazuje się, że jej przygoda z show dla przyszłych modelek zakończył się na etapie bootcamp. Piękność miała wtedy zaledwie szesnaście lat. 

Byłam już w różnych agencjach i dużo wcześniej działałam już z modelingiem na różnych pokazach czy wybiegach. W programie tak troszkę inaczej wygląda, a inaczej to wygląda w takim modelingowym, normalnym życiu. Uważam, że to nie był mój czas. Byłam trochę za młoda i nie umiałam się tam odnaleźć - powiedziała w rozmowie z dziennikarką Kozaczka. 

Luiza z "Hotel Paradise" na prywatnych zdjęciach. Jak się zmieniła? 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł
"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!