Sonia z Hotelu Paradise 2 już rok królowała na YouTube. To wideo wywołuje ciarki!

2020-12-04 14:37 Ewelina Kulasza
Sonia z Hotelu Paradise 2 już rok królowała na YouTube. To wideo wywołuje ciarki!
Autor: Screen z YouTube/TVN7 Sonia z Hotelu Paradise 2 już rok królowała na YouTube. To wideo wywołuje ciarki!

Egzotyczne kadry, barwni uczestnicy, niecodzienne zadania, a także emocje - taki właśnie był drugi sezon Hotelu Paradise. Program rozkochał w sobie widzów przed telewizorami, a uczestnicy zyskali rozgłos i robią teraz karierę w sieci. Jedną z uczestniczek, którą internauci obdarzyli sympatią jest Sonia Szklanowska. Wiedzieliście, że Sońka królowała na YouTube już rok przed programem? To nagranie wywołuje ciarki!

Sonia Szklanowska dała się poznać większej publiczności, występując w rozrywkowym programie Hotel Paradise 2. To jedna z młodszych uczestniczek, która od prawie samego początku zrobiła niezłe zamieszanie. Mimo swojego wieku, a także wrażliwości, zacisnęła zęby i co ciekawe, świetnie radziła sobie podczas różnych konkurencji. Co więcej, dziewczynie udało się wejść do ścisłego finału, razem ze swoim kolegą Łukaszem Karpińskim z którym tworzyła parę. Sonia i Łukasz mimo iż nie wygrali rajskiego show, to świetnie radzą sobie w mediach społecznościowych, co możemy zobaczyć na ich profilach. Przypomnijmy, że drugą edycję Hotelu Paradise wygrała Ata i Artur, z którymi Sonia i Łukasz nadal się przyjaźnią.

Oglądając drugą edycję Hotelu Paradise, można było dostrzec, że Sońka wiele razy nuciła sobie coś pod nosem. Jak się jednak okazuje, dziewczyna ma wielki talent, a jej głos zachwycił internautów. Sentymentalny i łagodny cover Soni, został wyświetlony na YouTube blisko 100 tys. razy!

Sonia z Hotelu Paradise 2 - cover dla dziadka

Sonia Szklanowska z Hotelu Paradise królowała na YouTube ze swoim coverem już przed programem. Jak się okazuje, pod koniec 2018 roku na YouTube trafił cover dziewczyny, który mocno spodobał się słuchaczom. Mowa o Kolędzie dla nieobecnych, którą uczestniczka rozrywkowego show zaśpiewała z dedykacją dla swojego dziadka. Nagranie jest bardzo wzruszające i wywołuje ciarki. Internauci zachwycają się wokalem Soni i proszą o więcej takich perełek:

- Przepięknie śpiewasz, oby jeszcze więc takich piosenek

- Oglądam Sonie w Hotelu Paradise, a tu proszę ma i też piękny głos. No Sonia coraz bardziej Cię lubię. No,aż łezka się kręci w oku

- Pięknie Soniu. Masz cudowny głos. Dziękujemy że możemy Cię słuchać

Poniżej możecie posłuchać, jak Sonia radzi sobie z przepiękną Kolędą. Dodatkowo nagraniu towarzyszy klip, który jest bardzo sentymentalny i klimatyczny.

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10
Najnowsze