Ariana Grande nagrywa nowe hity! Premiera jednego z nich już w wakacje?

2019-05-13 16:37 k.w.
Ariana Grande
Autor: screen YouTube/Ariana Grande

Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Ma grono oddanych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują nowości muzycznych od artystki. W ostatnim czasie nie mogą narzekać - na początku 2019 roku ukazał się piąty studyjny album artystki, na którym znalazły się takie hity jak 7 Rings czy Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored. Okazuje się, ze artystka ponownie nagrywa w studiu nagraniowym, zupełnie nowe kawałki!

Ariana Grande nagrywa nowe hity! Premiera jednego z nich już w wakacje? Ariana Grande nie spoczywa na laurach. Artystka mimo młodego wieku, ma już na koncie 5 albumów studyjnych oraz hity, które przez wiele tygodni, królowały na listach przebojów. Stale koncertuje, jeżdżąc po całym świecie. Okazuje się, że nie potrzebuje odpoczynku - ponownie nagrywa nowe utwory. Jak można wywnioskować ze słów wokalistki - jeden z nich będzie mieć premierę jeszcze w te wakacje.

Przeczytaj także: Ariana Grande i Jungkook na jednym zdjęciu - fani oszaleli!

Ariana Grande ponownie w studiu nagraniowym!

Ariana Grande nie spoczywa na laurach. Od 2013 roku nagrała 5 albumów studyjnych - Yours Truly, My Everything, Dangerous Woman, Sweetener oraz Thank U, Next. Każdym kolejnym krążkiem udowadniała, że jest niezwykle utalentowaną artystką. Ostatnio na swoim Instagramie zdradziła, że wróciła do studia nagraniowego i tworzy nową muzykę. Poinformowała również, że wraz Savanem Kotecha i ILYA nagrała utwór, który najprawdopodobniej będzie mieć premierę już w nadchodzące lato.

Wyjaśniła od razu, że muzyka, którą teraz tworzy, nie jest związana z jej następnym albumem, nazywanym AG6. Aktualnie pracuje nad tajemniczym projektem, którego szczegóły z pewnością poznamy już wkrótce. Ariana Grande stale pracuje, bo jak sama mówi - tworzenie muzyki sprawią jej ogromną przyjemność. Najważniejsze aby robić w życiu to, co się kocha!

Artysta wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie już 9 września 2019 roku.

Najnowsze