HITY 2019: Years & Years w romantycznym Valentino. Podbije listy hitów wiosną?

2019-02-19 15:47
HITY 2019: Years & Years w romantycznym Valentino. Podbije listy hitów wiosną?
Autor: fot. Universal Music Polska / materiał prasowy HITY 2019: Years & Years w romantycznym Valentino. Podbije listy hitów wiosną?

Valentino to nowa propozycja pod którą podpisują się ulubieńcy polskiej publiczności, czyli zespół Years & Years. Jak brzmi utwór, który ma szansę podbić listy hitów wiosną? Przekonajcie się słuchając go na ESKA.pl

Years & Years przyjaźnią się z MNEKiem od dawna, kwestią czasu było więc, kiedy wykonawcy spotkają się w studio. „Valentino”, przygotowany specjalnie z myślą o 14 lutego, to zainspirowany flamenco utwór opowiadający o wszystkich partnerach, którzy w przeszłości namieszali w życiu artystów. Piosenka powstała w zeszłym roku, a gdy Yearsi kilka razy zagrali ją na swoich koncertach, utwór wywołał niemały entuzjazm.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Przeczytaj też: HITY 2019: Zedd & Katy Perry, Dennis Lloyd i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

W teledysku dwójka przyjaciół wyrusza na anty-walentynkową misję pozbycia się wewnętrznego łajdaka. Zdjęcia powstały w Sztokholmie, a za reżyserię klipu odpowiadają Olly, Uzo i Jordan Rossi.

Uzo (MNEK – dop. red.) i ja chcieliśmy napisać piosenkę o wszystkich łajdakach, którzy porządnie namieszali nam w życiach w przeszłości. Jestem prawdziwym szczęściarzem, że mam takiego przyjaciela jak Uzo. Mogę z nim pogadać o sprawach sercowych. Kiedy spotkaliśmy się w studiu, było tak, jakbyśmy byli po prostu na przyjacielskim wyjściu. Znamy się już jakiś czas, a wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad jego talentem. Mam nadzieję, że każdy, bez względu na orientację seksualną, będzie mógł utożsamić się z tekstem tej piosenki. Każdy z nas trafił kiedyś na jakiegoś Valentino! Jestem również niezwykle dumny z tego, jak bardzo gejowska jest ta piosenka. Dwóch chłopaków śpiewających o kolejnym chłopaku to wciąż rozczarowująco rzadkie zjawisko w muzyce, dlatego radość jest tym bardziej tak duża.

Początek 2019 jest dla Years & Years wyjątkowo udany. Ich najnowszy singiel Play z Jaxem Jonesem dotarł do Top 10 listy najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Zespół otrzymał również nominację do nagrody BRIT w kategorii Najlepszy zespół brytyjski. Formacja jest obecnie w trakcie trasy koncertowej, w ramach której odwiedziła m.in. Polskę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze