Nowości Muzyczne 2019: Calvin Harris i Rag'n'Bone Man mają HIT wiosny?! [AUDIO]

2019-01-11 11:34
Nowości Muzyczne 2019 Calvin Harris i Rag'n'Bone Man mają HIT wiosny! [AUDIO]
Autor: Calvin Harris (fot. Rich Fury/Invision/AP/East News) // Rag'n'Bone Man (materiał prasowy Sony Music Polska) // okładka singla Nowości Muzyczne 2019 Calvin Harris i Rag'n'Bone Man mają HIT wiosny! [AUDIO]

Giant - to piosenka, za sprawą której Calvin Harris rozpoczyna rok z mocnym uderzeniem! Jak brzmi utwór nagrany we współpracy z Rag'n'Bone Man? Przekonajcie się i oceńcie na ESKA.pl 

Nowości Muzyczne 2019 w każdy piątek usłyszycie w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! Wśród wielu świeżych singli, nie zabraknie potencjalnego hitu wiosny, pod którym podpisuje się dwóch niezawodnych artystów - Calvin Harris i Rag'n'Bone Man. To pierwszy utwór szkockiego producenta w 2019 roku. Przypomnijmy, że jego dwa ostatnie single - Promises z Samem Smithem i One Kiss z Duą Lipą - zajęły 1. miejsce chociażby na brytyjskiej liście hitów.

Nowości Muzyczne 2019 - Calvin Harris & Rag'n'Bone Man

Calvin Harris po znakomitym 2017 i 2018 roku chce rządzić również w 2019 roku. Artysta kontynuuje swoją karierę tworząc oldschoolowo brzmiące utwory. Harris, by jeszcze bardziej wzbudzić naszą ciekawość - kilka dni przed premierą podzielił się z nami 20-sekundowym fragmentem. Cały singiel trwa 3:49 i jego premiera miała miejsce 11 stycznia 2019 roku we wszystkich muzycznych sklepach. 

Calvin Harris - piosenka Giant z Rag'n'Bone Man - premierowo na ESKA.pl!

Giant to zapowiedź albumu Calvina Harrisa? 34-letni muzyk odpowiedział jednemu z fanów na Twitterze, że w najbliższym czasie nie planuje wydać pełnowymiarowego krążka. Musimy więc cieszyć się tylko wydawanymi singlami.

Rag'n'Bone Man ostatni sukces osiągnął dwa lata temu. Wydał wówczas single Human oraz Skin. Rory Graham współpracując z innym artystą święcił tryumfy za sprawą kawałka Broken People. Nagrał go pod koniec 2017 roku.

Najnowsze