HITY 2019: Benny Blanco & Selena Gomez, Mrozu i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-03-01 14:58 RW
HITY 2019: Benny Blanco & Selena Gomez, Mrozu i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli HITY 2019: Benny Blanco & Selena Gomez, Mrozu i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Pierwszy dzień marca i od razu wysyp nowości muzycznych! Na rynku pojawił się nowy kawałek, pod którym podpisuje się Mrozu. Singiel zatytułowany Napad zapowiada album Aura. Wśród nowych wydań warto wspomnieć również o wspólnym, wiosennym numerze Martina Jensena i Jamesa Arthura. Absolutną perłą, jeśli chodzi o New Music Friday jest z pewnością piosenka, w której pojawia się Selena Gomez! Jak brzmi utwór I Can't Get Enough? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Nowości muzyczne 1 marca 2019 to kilka potencjalnych hitów. Z pewnością tej wiosny rozgrzeje was nowa piosenka Mroza, napisana do filmu Na Bank Się Uda, ale również napisana z myślą o piątej studyjnej płycie. Nadchodząca płyta Łukasza Mroza zatytułowana jest Aura i pojawi się 12 kwietnia. Wiosna to czas pierwszych rowerowych wypadów za miasto, porządków, a nawet spotkań ze znajomymi przy grillu. Na pewno przy wszystkich wiosennych aktywnościach sprawdzi się utwór pt. I Can't Get Enough. To kawałek, za który odpowiadają dobrze znani artyści: Benny Blanco, Selena Gomez i J Balvin! 

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Nowe hity ESKA 1.03.2019 - New Music Friday

New Music Friday w Radiu ESKA to idealny moment, by nadrobić muzyczne zaległości i sprawdzić, co już wkrótce stanie się wielkim hitem. Nie musicie przeszukiwać list z nowymi piosenkami. Te najgorętsze, najciekawsze i najlepiej zapowiadające się premiery usłyszycie w każdy piątek na naszej antenie. 1 marca 2019 w New Music Friday pojawi się:

  • benny blanco feat. Selena Gomez, J Balvin & Tainy - I Can’t Get Enough
  • Mrozu - Napad
  • Rita Ora feat. 6lack - Only Want You
  • Stephen Puth - Half Gone
  • KSHMR & Yves V feat. Krewella - No Regrets

Kolejne premiery już za chwile!

Najnowsze