Zespół Golec uOrkiestra jakiego nie znacie! Nowa wersja Ściernisko HITEM imprez?!

2019-02-28 11:52 RW
Zespół Golec uOrkiestra jakiego nie znacie! Nowa wersja Ściernisko HITEM imprez?!
Autor: Magdalena Wdziękowska Zespół Golec uOrkiestra jakiego nie znacie! Nowa wersja Ściernisko HITEM imprez?!

Ściernisko to utwór, który od kilkunastu lat porywa wszystkich Polaków! Popularna piosenka braci Golec dostała drugiego życia, a wszystko to za sprawą remiksu, za który odpowiada Deemz. Kawałek w kilka godzin od premiery miał tysiące pozytywnych opinii. Czy to znaczy, że Ściernisko na imprezach pojawiać się będzie w wersji zremiksowanej? Czy jednak pozostaniecie przy wersji oryginalnej? Oceńcie słuchając na ESKA.pl!

Golec uOrkiestra & Deemz - Ściernisko Remix to utwór, którego na pewno się nie spodziewaliście. Jedna z najpopularniejszych piosenek w historii polskiej muzyki dostała nowego zycia, co bardzo spodobało się internautom. Kawałek bardzo szybko przekroczył liczbę 143 tysięcy wyświetleń na YouTube i co ważne zebrał ponad 16 tysięcy ocen na "tak".

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - nowe hity

Przeczytaj też: Jan-rapowanie & NOCNY - płyta Plansze gotowa! [PIOSENKI, PREMIERA, PRZEDSPRZEDAŻ]

Golec uOrkiestra - nowa wersja Ściernisko

Współpraca na linii Golec uOrkiestra - SBM nawiązana przy okazji utworu Bedoes i Kubiego Producenta Janosik idzie o krok dalej. Na mixtapie SBM, który otrzymają goście VIP SB FFestivalu Vol. 3 znajdzie się remix kultowego utworu Ściernisko. Trapowa wersja utworu, który podbił anteny polskich rozgłośni radiowych w 2000 roku jest już dostępna na oficjalnym kanale SBM Label, a od 28 lutego będzie również w serwisach streamingowych.

Najnowsze