The Chainsmokers w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, HITY

2019-02-27 12:55 k.w.
The Chainsmokers w Polsce - BILETY, DATA, MIEJSCE, HITY
Autor: Sam Kolder/materiał prasowy

The Chainsmokers to muzyczny duet, który nieźle namieszał na rynku muzycznym. Współpracują ze sobą dopiero od siedmiu lat, a mają na swoim koncie kilkanaście hitów, które przez wiele miesięcy gościły na szczytach list przebojów. Okazuje się, że już niedługo wystąpią w Polsce. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące ich występu.

The Chainsmokers w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE i HITY - to informacje najbardziej interesujące fanów duetu. Amerykanie w zawrotnym tempie osiągnęli szczyty i stworzyli hity, które w bardzo krótkim czasie zyskały miliardy odsłon w Internecie. Okazuje się, że jeszcze w tym roku panowie zadebiutują na polskiej scenie. To z pewnością będzie niezapomniane wydarzenie.

Przeczytaj także: SUNRISE FESTIVAL 2019: LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise 2019? [LISTA]

Zobacz: Sunrise Festival 2019 - BILETY: CENY, gdzie i kiedy kupić?

The Chainsmokers w Polsce - DATA, MIEJSCE

Duet otworzył line-up Sunrise Festival 2019. Muzycy wystąpią już 21 lipca 2019 roku w Kołobrzegu, podczas trzeciego dnia festiwalu.

The Chainsmokers w Polsce - BILETY

Bilety na Chainsmokers z pewnością rozejdą się w zawrotnym tempie. Początek sprzedaży biletów już w piątek 1 marca. Start w samo południe na stronie sunrisefestival.pl. Jeśli chcecie zdobyć wejściówki, musicie działać szybko!

The Chainsmokers w Polsce - hity

Hity The Chainsmokers zna każdy. Wielokrotnie podbijały listę przebojów Radia ESKA. Duet ma na koncie takie hity jak: Side Effects, Closer, Don't Let Me Down, Something Just Like This, Paris czy Everybody Hates Me, które rozgrzewały na niejednej imprezie.

Najnowsze