Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej? QUIZ

2020-11-22 20:19 Ewelina Kulasza
Viki Gabor
Autor: WBF

Viki Gabor, choć jest jeszcze bardzo młoda ma na swoim koncie debiutancką płytę i hitowe kawałki. Wybrać jedną, ulubioną piosenkę, to nie lada wyzwanie, dlatego możemy pomóc Ci z tym na ESKA.pl. Specjalnie dla czytelników przygotowaliśmy quiz, który zdradzi jaka piosenka pasuje idealnie do każdego z Was. Do dzieła!

Viki Gabor to jedna z uczestniczek The Voice Kids, która po programie zaczęła spełniać swoje muzyczne marzenia jeszcze bardziej. Nie dość, że wygrała Eurowizję Junior w 2019 roku, to jeszcze wydała sporo kawałków, które czarują słuchaczy za każdym razem! Dodatkowo piosenkarka poszła za ciosem i wydała swoją debiutancką płyte Getaway (Into My Imagination), która w zaledwie dwa miesiące od premiery otrzymała miano Złotej Płyty. Muzyczny album Viki Gabor nie tylko odbił się szerokim echem na polskim rynku, ale jak się okazuje również na zagranicznym! Co ciekawe, w dzień jego oficjalnej  premiery, piosenki Viki znalazły się łącznie na 18 playlistach New Music Friday i to na całym świecie! Z tym wynikiem płyta młodej artystki przeszła do historii, jako polski krążek z największą liczbą playlist New Music Friday w dzień premiery.

Choć Viki Gabor ma na swoim koncie same hitowe kawałki, ciężko jest wybrać jeden, ten najbardziej ulubiony. Poniżej znajdziecie quiz, który w mgnieniu oka zdradzi Wam, która piosenka najbardziej do Was pasuje i dlaczego. Do dzieła!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kayah i Viki Gabor zawładnęły sceną!
Najnowsze