GTA Online: nowa lokalizacja to… wyspa! Kiedy premiera uaktualnienia?

i

Autor: YouTube VINIPLAY GTA Online: nowa lokalizacja to… wyspa! Kiedy premiera uaktualnienia?

GTA Online: nowa lokalizacja to… wyspa! Kiedy premiera uaktualnienia?

2020-11-21 8:05

Rockstar opublikował pierwszy zwiastun nowej aktualizacji w GTA Online. Jedną z najważniejszych zmian jest nowa miejscówka na rozszerzonej mapie Grand Theft Auto. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl.

GTA Online: nowa lokalizacja to… wyspa! Kiedy premiera uaktualnienia? Fani gry Grand Theft Auto, wyczekują cały czas szóstej części produkcji. Wszystko wskazuje na to, że kolejny epizod GTA pojawi się dopiero w 2023 roku. Rockstar Games jednak nie próżnuje i postanowiło wprowadzić bardzo dużą aktualizację w świecie GTA Online. Oprócz rozszerzonej wersji kasyna, będzie dodatkowa… wyspa. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowego uaktualnienia?

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

GTA Online: nowa lokalizacja to… wyspa

Gracze zauważyli, że na ulicach Los Santos pojawiły się… zwłoki. W dosyć ciekawy sposób Rockstar zapowiada nową aktualizację, która ma wprowadzić bardzo dużo nowości. Oprócz nowej wyspy, została rozszerzona działalność kasyna. 

GTA Online: kiedy aktualizacja?

Premiera aktualizacji GTA Online pojawi się w 15 grudniu 2020 roku. Warto wspomnieć, że w grze rozpoczął się nowy tydzień bonusowy, w którym można wygrać szybkie pojazdy.